• Martijn Cornelissen

Alsnog geslaagd. Gefeliciteerd!

De Meerwaarde, Barneveld

VMBO Basisberoepsgerichte leerweg

BARNEVELD: Sharon Mensink

EDERVEEN: Arjen van de Pol

HARSKAMP: Christian Weideman

LUNTEREN: Henk van der Lee

NIJKERK: Henk-Jan Temmermans

RENSWOUDE: Romy van Deelen

VMBO Gemengde leerweg

BARNEVELD: Lobke Boersema, El-Roy Eksteen, Noor Groters, Marc Kennis, Lisa van Nieuwenhuizen, Jasper Pater

EDE: Arwout van Bezooijen, Elize Fokker

LUNTEREN: Bram van den Berg

NUNSPEET: Marcel van Dam

RENSWOUDE: Erwin van de Vendel

SCHERPENZEEL: Amber Dorrestijn

VMBO Kaderberoepsgerichte leerweg

BARNEVELD: Mariët Boltendal, Wafae Boukattan, Sanne van den Brink, Kevin Burgers, Marvin Al Gadoeka, Gianiva van Looij, Michael Moerman, Démis Vos, Sharmain van Zoeren

HARSKAMP: Laura Broekhuizen, Marc van 't Veer

HILVERSUM: Virgil Buijn

KOOTWIJKERBROEK: Alinda Ansink, Nicky Brunekreef, Kevin Klomp, Gijsbert Top

LUNTEREN: Stefan Conrads, Esther van Veldhuijsen, Lex van Voorthuizen

NIJKERK: Bas Bouw

SCHERPENZEEL: Jorin Methorst, Lisanne Servaas, Melissa Vermeer

STROE: Jeanine Scheuter

ZWARTEBROEK: Maarten Kleinendorst

VMBO Theoretische leerweg

BARNEVELD: Eva Maria Paauwe

DE GLIND: Verena Hoogerheijde

EDE: Romee van Veldhuizen

RENSWOUDE: Suzanne Koudijs

VOORTHUIZEN: Linda Pater

WIJK BIJ DUURSTEDE: Erich de Regt

ZWARTEBROEK: Steven van de Beek

Johannes Fontanus College, Barneveld

MAVO

BARNEVELD: Bart Hofland

NIJKERK: Peter-Jan Vreekamp

TERSCHUUR: Menno van Korlaar

HOEVELAKEN: Colin ten Hove

HAVO

BARNEVELD: Sabrina Abdullaeva; Miranda Boon; Marloes Donkersteeg; Wilco Duits; Hannah Heij; Chiel Knook; Celine Schoenmaker; Jaëlle van Winkoop

HARSKAMP Lisanne Heij

KOOTWIJKERBROEK: Mark Brink; Tessa Staal

LUNTEREN: Shannon Blotenburg

NIJKERK: Daan Varenkamp

PUTTEN: Inge Loes Scheepsma

SCHERPENZEEL: Roderick van de Hoef

STROE: Arjan van Ee

VOORTHUIZEN: Daan Witte

VWO

BARNEVELD: Mathijs van de Burgt; Lotte Pater; Sanne Lozeman; Esther Luitjes; Isabel van Veldhuizen

PUTTEN: Edith van Huffelen; Alette Ruitenbeek

SCHERPENZEEL: Angelo Stuivenberg

VOORTHUIZEN: Andries Wijnveen

Van Lodenstein College Hoevelaken

VMBO

BARNEVELD: Corné Blijleven; Niels van de Bruinhorst; Edward Huijbertsen; Petra Karman; Lydia van der Velde; Roniek de Vries.

EDERVEEN: Carolien Stomphorst.

HARSKAMP: Christine Frentz; Lydia van de Krol.

KOOTWIJKERBROEK: Henk van de Brug; Bertilde Melissen; Gerard Morren; Riaan van Sligtenhorst.

LUNTEREN: Steven Bouwheer; Annette Geerts; Christian Hardeman; Diederik Meijer; Tonette van Ravenhorst.

PUTTEN: Jorian Slotboom.

RENSWOUDE: Marry Groeneveld; Martijn van der Schoor.

SCHERPENZEEL: Diederick Hardeman.

WOUDENBERG: Stefanie Veenvliet.

Jacobus Fruytier SG Apeldoorn

HAVO

WEKEROM: Marit Kranendonk

Vmbo gemengde en theoretische leerweg

KOOTWIJKERBROEK: Adri van Vliet; Lunteren: Johan Pul

[Vmbo basis beroepsgerichte leerweg

LUNTEREN: Walter van Lagen; Wekerom: Eduard Dirksen

Vakcollege Maarsbergen

Installatietechniek Basisberoepsgerichte Leerweg

WOUDENBERG: Mariëlle Hazeleger

Installatietechniek

[Kaderberoepsgerichte Leerweg

WOUDENBERG: Thijs Holtsingel

RSG Slingerbos, Harderwijk

HAVO

VOORTHUIZEN: Husayn Kalandar

VMBO-TL

PUTTEN: Sibbe de Jong

Van Lodensteincollege locatie Amersfoort

Gymnasium:

PUTTEN: Eline Verweij.

Atheneum:

ZWARTEBROEK: Matthias Schreuder

HAVO:

BARNEVELD: Joëlle Bank,

EDERVEEN: Julian de Kievid,

KOOTWIJKERBROEK: Willianne van den Brink

WOUDENBERG: Marianne van de Geer; Robert Griffioen; Gershon Osnabrugge