• Erik van't Land
  • Erik van't Land
  • Erik van't Land
  • Erik van't Land
  • Erik van't Land
  • Erik van't Land
  • Bram van den Heuvel
  • Bram van den Heuvel
  • Bram van den Heuvel
  • Bram van den Heuvel
  • Bram van den Heuvel
  • Bram van den Heuvel

Geslaagd!

Er is flink gezwoegd, maar het was niet voor niets. De redactie van de Barneveldse Krant feliciteert onderstaande leerlingen met hun diploma. Het overzicht betreft namen van leerlingen uit het verspreidingsgebied van de krant.

BARNEVELD, Johannes Fontanus College

Mavo

Achterveld: Tessa de Jong

Barneveld: Ruben Aangeenbrug, Anouk van Asselt, Freek Attema, Robin van Beek, Frank Blankespoor, Janneke van den Brink, Maurice Buisman, Thijs van Domselaar, Jeroen Dusschooten, Vincent Evers, Wilnanda van Harten, Harmen Hartkamp, Etiënne Heiwegen, Sjoerd van Hemmen, Sháron Hendriksen, Leon Huigen, Cleo Jonker, Tim van de Kamp, Elena Kok, Levi Laanstra, Martijs Lagerwaard, Roos Lagerwaard, Joep van 't Land, Maud van Lunsen, Anouk Ter Maten, Falco Mertens, Luc Meyerink, Cheyenne Moïse, Haevenly den Ouden, Jaelah Pattiata, Lisa Pluimers, Christa van Rooijen, Isa Schreuder, Dale Singery, Ruben Strokap, Stijn Tissen, Roy Uitman, Mustafa Uzun, Hanner Verheij, Lucas Vorage, Tim Wingelaar, Mensur Zenuni

Ede: Janelle Willigenburg

Harskamp: Jurre Alma, Sybe Alma, Henrick Blankespoor, Nadine Brons, Ingeborg Duits, Tom Hol

Hoevelaken: Rachel ten Ham

Kootwijkerbroek: William van de Beek, Jarco van Essen, Marissa van Iwaarden, Julia van Laar, Grietje van den Top

Lunteren: Gwenny Brink, Tommie Buisman, Davida van de Fliert, Kevin Fluit, Wendy van Garderen, Meike Geluk, Daan van de Hoef, Ester Roelofsen, Noah Suitela, Martine Teunissen, Menno Toonen, Diane Versteeg, Thera Visser

Nijkerk: Steven Bolt, Angelique van den Burg, Willemijn van Domselaar, Tom Folkers,

Otterlo: Hendrik van den Brandhof, Rowan van Dorland,

Putten: Gertine de Graaf, Jurian Kleijer, Anne-Rie van de Langemheen, Job Propitius, Jasper ten Voorde

Scherpenzeel: Guido van Dijk, Bart Eilander, Danique van Ginkel, Peter Haanschoten, Rob ter Maaten, Jesper Schipper, Marc Vlastuin

Stoutenburg-Noord: Bob van Oosterom

Terschuur: Gerran Bobeldijk, Danny Kok, Karolina Wiechetek

Voorthuizen: Janine Bakker, Kim Collee, Mark van Drie, Daniëlla Groeneveld, Tycho van den Ham, Eran van der Horst, Melvin van den Hudding, Levi van Hunen, Job Kalkman, Daisy de Ligt, Sarah van Milligen, Esther Ruitenbeek, Jamie Stuut, Sven Terpstra, Aron Treur, Joey Vastenburg, Thijmen Vos, Rowan Winters

Wekerom: William van Steenbeek

Woudenberg: Jelle Bult

Zwartebroek: Kevin van Duinkerken

Havo:

Achterveld: Joost van Burgsteden, Moniek van de Grootevheen, Tom Ossendrijver, Rianne Tolboom, Kevin van Westerlaak, Twan van Wieringen

Barneveld: Sifra Aalvanger, Jeline van As, Christien Bakker, Sara van de Beek, Niels Beelen, Fleur Benus, Julia Besselsen, Youp Blokland, Jessy Boerman, Celesta van den Bor, Sijmen Bossenbroek, Maarten Bouw, Nelline van de Braak, Floortje Brandsen, Thim de Bruijn, Kim Brunekreef, Myriam Brunekreef, Britt Buitenhuis, Bas Conrads, Nikki van Delen, Noëlle van Delen, Sophia Delenardo, Latysha van Drie, Lara Eijlander, Evan van Essen, Rosanne van Essen, Nienke Gort, Jurrien Guineau, Eviroos van den Ham, Ernst Hardeman, Bowine Hazeleger, Annet van den Hengel, Sarah Hooijer, Mattanja Houwing, Lydia Hubers, Sarah Huijser, Noor Jellema, Saskia de Jong, Krijn Jongejan, Corine van de Kamp, Mandy van Kempen, Julia Kleijer, Charlotte de Klippelaar, Cylene Koehoorn, Nadia de Koning, Lisanne Kooloos, Toon Koudijs, Simone van de Kraats, Daniëlle Kronenburg, Céline van de Kuilen, Nadia Lagerweij, Nathalie Lagewaard, Rick Lassooy, Jafeth Luhulima, Xander van Maaren, Rick Machielse, Femke Malestein, Lianne Methorst, Nick van Middendorp, Anniek Mosterd, Numan Al Moukhaibar, Stan ten Napel, Nadja Paauw, Winnie Pang, Dagmar Pasop, Ilse Plat, Rick Ploeg, Hanna Reemst, Danique Rijken, Gino van Rootselaar, Niels Ruitenbeek, Wilger van Schoonhoven, Ruben Smit, Maarten Snoei, Hüseyin Soykan, Delise Taverne, Tom Tulen, Lucas Versendaal, Cindy

Vink, Kristel Vink, Bjorn van de Visch, Ivan de Vos, Walter de Vos, Fieke Vroon, Jacq Wattel, Sarah Wattimena, Romay Wennink, Anniek van Werven, Frank Wijmans, Sharon de Wilde, Marit Winkel

Bodegraven: Esmée Hulscher

De Glind: Frank Zevenbergen

Harskamp: Lindsey Beukhof, Janitha van Essen, Linda Hendrikse, Sanne van der Hoef, Emily Willemsen

Hoevelaken: Lisanne van Zalk

Kootwijkerbroek: Lisa Brink, Tarissa Broekhuizen, Chantal Koster, Angela van Middendorp, Remco Noorlander, Corné de Vos, Herbert de Weerd

Lunteren: Arie Bouw, Erwin de Bruin, Renske de Bruin, Joanne Budding, Joanita van Dam, Henriëtte van Engelenburg, Sven Even, Marit Geluk, Janne Gilles, Sander Hamstra, Remco Heebink, Niels Jonkers, Joël van Kranenburg, Thijs van Leeuwen, Hester Mulder, Naomi Otse, Arianne Overeem, Jeske Salakory

Nijkerk: Geert Simon Aanen, Merijn van Beek, Sterre Doest, Corinne Haverkamp, Marlein van Hierden: Ivan Molenaar, Charlotte van der Niet, Madelief van Slooten

Putten: Judith Daudeij, Stefan Fierloos, Marlies van de Langemheen, Matthijs Maat, Cees Wassink, Marjon Wisserhof

Scherpenzeel: Wenda Bos, Julia van den Broek, Iris Broere, Fleur Heller, Ewoud Hubbelmeijer, Esmee Koetsier, Stijn Overeem, Stan van Riet, Denise Schipper, Arwin Werkman, Roy Westeneng

Stoutenburg-Noord: Roland Kok

Stroe: Evert van den Brink, Megan Bunt, Bart van Deelen, Hadassa Liefting, Marcélia Stolk, Evander van Wolfswinkel

Terschuur: Jamie van Norden

Voorthuizen: Rianne Bakkenes, Noah Bakker, Rick van de Bor, Tristan van den Bor, Lynette Bouwman, Juriën Burgers, Janko van Duijn, Ava Geurtsen, Jennifer Hardeman, Naomi van den Hazel, Claudia van 't Hazeveld, Anton Heintjes, Ilsa van den Heuvel, Tamara van de Hoef, Thomas Kamphuis, Ilse Koot, Mirjam van de Kuilen, Janine van Lagen, Natalie Maruntel, Tim van Meerveld, Eva Mensink, Femke van Middendorp, Hidde Mulder, Bart Nooteboom, Cato Overeem, Jan Willem Pannekoek, Dorine Reijersen, Donna Rozendaal, Inge Runhaar, Gerke Schuurhuis, Alain Twagirayezu, Robert de Vries

Wekerom: Nathalie Bruil

Zwartebroek: Sarah Buijtenhuis, Twan van de Pol

Vwo

Barneveld: Nina van Almkerk, Lisanne Bakker, Lysanne Baks, Celine van de Beek, Niels van de Beek, Wilco van Beijnum, Mirte Blok, Marjet de Boer, Maartje van den Bosch, Ruth Bouman, Gerran Davelaar, Marcel Dijkstra, Laurian Dobbelstein, Roan Evers, Janos van Galen, Juli Hiemstra, Maarten van Hoef, Elaine Hoekzema, Willemien Hoogenraad, Maartje Huveneers, Daniël Kaptein, Julia Kaptein, Anne van Keulen, Marjolein Kok, Marijn de Kool, Barteld Kuijt, Ilja Kwant, Tristen van Leijenhorst, Martijn Molenaar, Harm-Jan Reemst, Thomas van Rijswijk, Romy Schut, Zora Sinay, Jeffrey Smink, Mert Soykan, Manouk Tulen, Esther Udo, Jennifer Uittenhout, Kelly van Veldhuijsen, Charlotte Versteeg, Lotte van der Weijden, Maaike Wildekamp, Aron van Woerkom, Alisha Wolswinkel

Ede: Gillian Noorlander

Harskamp: Devin Hol

Hoevelaken: Maritza de Lange

Kootwijkerbroek: Annette van Essen, Henk van Milligen

Lunteren: Annika van den Brink, Bartil van Kessel, Hubertus Lubbertsen, Merel Mulder, Dailah van Oostrum, Elisa Vermeer, Rebecca Wielstra

Nijkerk: Carlijn van der Hart, David Roelofsen, Jarco van Roest, Sterre Schoon, Laura Trommel, Elise van der Wal

Nijkerkerveen: Mariëlle Helder

Otterlo: Ivor van Dorland, Else Marie Vonk

Putten: Gert van Bloemendaal, Erik van Cappellen, Leona Hagen, Cor Heeres, Elize van Oostende, Jesse Oudshoorn

Renswoude: Jessie van Breeschoten, Levi Schuurman, Jorn van Voorthuizen

Scherpenzeel: Sabine Besselsen, Eline Braun, Sebastiaan van de Hoef, Larissa Renes

Stroe: Sonia van Wenum

Terschuur: Ronja van den Berg, Mariska van de Koot

Veenendaal: Mustafa Sayed

Voorthuizen: Jelle van Beek, Ronan Bruinekreeft, Laurien Deenekamp, Geanne Geurts, Ezra Hardon, Alexander Huijgen, Emma Kleijer, Christina Klok, Rhodé van der Kolk, Mark Lozeman, Carlijn Petersen, Ruben de Ruiter, Christianne van der Stege, David Treur, Anna Wiersema

Wekerom: Yvonne van Hamersveld

Zwartebroek: Tessa van den Brink

BARNEVELD, De Meerwaarde

Gemengde leerweg (3 jarig)

BARNEVELD: Kees Fokker

EDERVEEN: Rico Kampert, Stijn van Geresteijn

LUNTEREN: Bouwe Malestein, Thomas Burgwal, Willem Bouw

VOORTHUIZEN: Julita Goudkuil

Gemengde leerweg

BARNEVELD: Amber Boes, Amber Brunekreef, Bas Goutziers, Bradley Zeggelaar, Cyrelle van Haaften, Daphne Geessink, Enrico Boerman, Iris van Geresteijn, Jeffry de Graaf, Kalin Wang, Kiki van Elten, Krista Koudijs, Laura Klomp, Lennard Tolboom, Leon van Broekhuizen, Marlies Willemsen, Matthijs Pater, Meghan Uijterwaal, Melissa ter Haar, Michiel Pinkster, Nathan Bijmolen, Nicky Splithof, Niels van de Pol, Ricardo Hoiting, Robin van Kooten, Ruano Taribuka, Sander Bakker, Stijn van Veldhuizen, Tim Wolswinkel

DE GLIND: Lisa van Donkelaar

HARSKAMP: Wilhelmijn Jacobsen

KOOTWIJKERBROEK: Amy Lagerweij, Danny van Doorn, Joëlle Dorgelo, Marvin Jansen, Wesley Sudmeier

LUNTEREN: Anisa Scherrenburg ,Arriënne Boon, Elise Klomp, Giovano de Fretes, Janine van de Pol, Jan van Rinsum, Jeffrey Hardeman, Lissa van de Hoef, Patrick de Vries, Randy Kieft, Rosalie Luchies, Zoë Dekker

OTTERLO: Jade van der Hoef, Robin van den Broek

PUTTEN: Gerco Dekker, Jesper van Roekel, Laura van den Ham, Richard van Huizen, Sietse Schipper

RENSWOUDE: Anne Dorsman, Diego Snetselaar, Shanon van Loon

SCHERPENZEEL: Justin den Daas, Kevin Rommes, Mark Valkenburg, Sophie van den Brandhof, Thamara Leijenhorst

STROE: Berthil van Ginkel, Kevin Brunekreef

TERSCHUUR: Bertine van de Mheen, Martijn Davelaar

VOORTHUIZEN: Angela Wiedeman, Charlotte Fledderus, Eline Priem, Justin Ecker, Niels Koolen, Sam van den Heuvel, Vincent Trouw

WEKEROM: Natasja van Wijk

WOUDENBERG: Kevin van Dorrestein, Mika van Egdom

ZWARTEBROEK: Ilse van Maanen

Theoretische leerweg

BARNEVELD: Amber Evers, Anna Schut, Bart Daamen, Britt van Heerikhuize, Carolien Grootendorst, Cilja de Goede, Denise Versteeg, Helena Bosch, Inge de Roller, Kayleigh Kropf, Kim Mulder, Larissa Konstapel, Lex van Hemmen, Madelon Garrits, Marc Vervoorn, Maureen Jongetjes, Mike Wubs, Milena Zondag, Nikita van den Dolder, Quinty Lam, Rachelle de Bruin, Ramses Ruijgrok, Rick Klok, Ruben Starrenburg, Thomas Hardeman, Thomas van de Burgt

DE GLIND: Jochem Melissen

EDERVEEN: Fabian Boon, Gerjanne van Roekel, Jeanine van Ekris, Sanne van Geresteijn

GARDEREN: Patrick Schuiteman

HARSKAMP: Niels Pater, Rieneke van Lagen, Stan Pol

LUNTEREN: Christian van den Broek, Femke Bouw, Gerjon Lagerweij, Gijsbert van Oort, Hans van Wolfswinkel, Henrico Teunissen, Rick Rodenburg, Willemijn Prinsen, Wilmanda van den Brink

OTTERLO: Jeske Vellinga, Job Huisman, Marjolein Hulstein, Tamara van Luttikhuizen

PUTTEN: Kelvin van de Koot

RENSWOUDE: Boyd van Ginkel, Chiel Boonzaaijer, Fabiënne van Triest, Jos van Maanen, Julia Vaarkamp, Marinthe Kramer, Maritta Vermeulen, Patrick Demoed, Remco van Plaggenhoef, Robert Veldhuizen, Sanne Hazeleger, Tessa Vlastuin, Valerie Beeldsnijder

SCHERPENZEEL: Isra Davidheimann Beek, Niels Vermeulen, Renate van Koerten, Sabine Boom

STROE: Henk van de Kamp, Jorn Huijsman, Samantha van Dijk, Zoë Top

VOORTHUIZEN: Annerieke Boer, Cheryl van Middendorp, Corine Kleijer, Indy Kooijman, Larissa Dekker, Levi Hendriksen, Lieke Kok, Machteld de Rooij, Mirjam van Wee, Naomi ter Haar, Nick Besselsen, Sam Eilander

WEKEROM: Bianca van de Lagemaat

WOUDENBERG: Elton Haanschoten, Lisa Rutgers

Basisberoepsgerichte leerweg

ACHTERVELD: Pascalle van Druten

BARNEVELD: Anouk Hop, Aysis Bakker, Dennis van den Brandhof, Esmee Lokhorst, Jeroen de Jong, Marco Prins, Matthias Stoel, Matthias van der Boon, Mo Shamsaddin, Olevia Salam Jubrail, Parsa Shafiee, Quincy Sahertian, Richella de Boer, Thomas van Laar, Tiffany van de Laar, Tristan Nahumury, Yasir Al-Hindi, Yessica Biesbroeck, Zehra Yen,

DE GLIND: Angela Gruijs,

EDERVEEN: Angelique Hardeman, Frank van Brummelen, Jameny Nelwan, Jarom Evers, Jorick Nap, Thijs Brouwer

HARSKAMP: Angelique van Beek, Jaella Beijma, Jasper de Jong, Joost Ploeg, Laurens van Engelenhoven, Mandy Donkervoort, Maria Verspaget

KOOTWIJKERBROEK: Bernita van den Bosch, Evanne van Essen, Gerriëtte van Essen, Gretha Hazeleger, Janiek van de Hee

LUNTEREN: Annemarèl van Doorn, Cynthia Bos, Ingrid van Harten, Janienke Ebbers, Janita Vermeer, Jermaine Dijkstra, Jouke van den Hudding, Julie Jet Veldman, Marijke van Dam, Marin Lagerweij, Rik van Middendorp, Thijs Janssen, Thomas Stroomberg, Twan van Essen

NIJKERK: Arjan Bosch, Mika Schuit

OTTERLO: Maarten Boosman, Michelle Groeneveld, Sven Staal

PUTTEN: Jarno Stijf, Patrick Liebregts

RENSWOUDE: Claudia Ursem, Demi van Grootveld, Joey Vink, Pim Meijer, Ricardo Reuvers, Sharon Groeneveld, Wenda van Duinkerken

SCHERPENZEEL: Amber van den Brand, Aquilla de Palm, Barry van Velthuizen, Domenica Rustenhoven, Emiel Veldhuizen, Fietje van Bruggen, Nurxat Kuerban, Tim Blok, Wilbert Velthuizen

TERSCHUUR: Guus Bouw

VOORTHUIZEN: Anne Kleijer, Diederick van Middendorp, Giovanny van Dijk, Henry van de Leeuwen, Jeroen van der Gugten, Linda Schut, Mika Palsgraaf, Stan de Vries

WOUDENBERG Marije van Hazendonk

Kaderberoepsgerichte leerweg

ACHTERVELD: Kelsey Blom, Kyra van de Vosse, Tim Zwarts

BARNEVELD: Annika Schreuder, Anouk van Asselt, Bart Poot, Berjan Onderwater, Celine Schotsman, Chantal Brons, Chantal Evers, Daniël Hol, Danny Schuit, Dennis Pellen, Dion van de Kleut, Eleen van Galen, Ellen Visser, Emircan Çelik, Esra Soykan, Esther Pul, Fatma Bu?dayci, Ibrahim Bag, Jelle-Yde Hiemstra, Jelmer Ottema, Jennifer Palsgraaf, Lisanne van Dijk, Lonneke Schroeter, Lucia Groenevelt, Luuc Vaarkamp, Mats te Grotenhuis, Melody van Manen, Mike Titaleij, Mike van Middendorp, Mirthe Kennis, Neslihan Soykan, Nicole Klok, Patrick Koning, Rosine Schaap, Tycho Krijt

DE GLIND: Jan Jansen, Xander Slump

EDERVEEN: Rik van Heerdt

GARDEREN: Vince Philippi

HARSKAMP: Arjo van den Brink, Jesse Vuijst, Quinty van Gerder

KOOTWIJK: Bohdi Apeldoorn

KOOTWIJKERBROEK: Julian van Luttikhuizen, Linda Heiwegen, Richard Ruttenberg

LUNTEREN: Anne van de Lagemaat, Bo Herder, Calabro van de Burgt, Dave Leenders, Elise Roelofsen, Elise van Harn, Eva Verbeek, Henk Pater, Jarno Blankestijn, Larissa Bos, Larissa Verbeek, Lisette Roelofsen, Marilène Verbeek, Menno Karsten, Niels van den Brink, Romee Verschuur, Sanne Bos, Susanne Evers, Tessa Vlastuin, Yannick Vlastuin

NIJKERK: Gert Jan Torsius, Jarno van Beek, Jurrian van Geerenstein

OTTERLO: Caithlin Veldman, Carlijn Jansen, Killian Veldhuizen, Lynn van Alfen, Sharon van de Kraats

PUTTEN: Casper van Dasselaar, Ewout Koopman, Gert Ruiter, Gerwin Verhoef, Heico van den Burg, Ilse Bos, Joran de Boer, Niels Timmer, Sven de Graaf

RENSWOUDE: Anton de Boef, Demi Pater, Dennis Vink, Jan Willem van Doorn, Niat Zere Araya, Nina van Strien, Patrick Pater, Tim van Amerongen, Walter van Klompenburg

SCHERPENZEEL: Anne Valkenburg, Biba Klarenbeek, Daan Mandersloot, Dike van de Glind, Floor Theunissen, Francy van Tuijl, Huibert Eikelboom, Ilona van Maanen, Jarno Kamphorst, Jochem de Koning, Johan de Regt, Lisanna van de Fliert, Lisa van Holland, Luuk Dekker, Maik Septer, Maylis van Rooijen, Nick van Knobelsdorff, Nick Vlastuin, Sanne Klumpenaar, Sven van der Harst

STROE: Astrid van Manen, Sander Hol

TERSCHUUR: Brandon ter Haar, Esmee Oosterloo, Jarina van de Beek, Judith van Korlaar, Linn van Blankers, Mark van de Veen

VOORTHUIZEN: Anouk Brons, Anouk van de Kuilen, Bianca van Beek, Davey de Haas, Dirk van de Lagemaat, Fleur van de Kuilen, Guido Bos, Imke Klok, Lisa Rebergen, Marlou Hendriksen, Naomi Wolters, Nina Veenendaal, Noé Kazan, Sven Dijkstra, Talitha Oordt, Yoeri van Leijenhorst

WEKEROM: Jordy Kennis, Merel Klein, Michelle Elbertsen

WOUDENBERG: Jeffrey Prins, Myrthe van Egdom

ZWARTEBROEK: Kim van de Beek, Noëlle Berkhof,Stefan van de Pol

Praktijkonderwijs Entree

BARNEVELD: Alper Barutcu, Andy Brom,Bart van Vulpen,Lars van Geresteijn, Melanie Weimer, Rick Koot, Rumeysa Uzun

EDERVEEN: Erik Bleijenberg

KOOTWIJKERBROEK: Benita van de Krol

LUNTEREN: Danny Cluistra, Gerard Brandsen, Jorinda Hardeman, Moana Klomp

OTTERLO: Joëlle Hazeleger

PUTTEN: Coen Wassink

RENSWOUDE: Chiel Ploeg

VOORTHUIZEN: Job van de Veen, Mees Coenen, Stefan van Zetten

WOUDENBERG: Kevin Davelaar

Certificaat Praktijkonderwijs

BARNEVELD: Geke van Rooij, Ismaël Genç, Oqla Yousef

EDERVEEN: John van Ravenhorst

KOOTWIJKERBROEK: Stephanie Tollenaar

LUNTEREN: Marc van Grootheest, Ruben van Dijk

SCHERPENZEEL: Hans de Regt

VOORTHUIZEN: Erhan Bloemendal

WOUDENBERG: Daniëlle van Ekris

VEENENDAAL, Christelijk Lyceum

Mavo

Renswoude: Richard Gaasbeek, Julia Hurenkamp, Kim Kampert, Sylvester Werkman

Scherpenzeel gld: Dion van Ginkel

Havo

Ederveen:Arno Werkman

Lunteren: Wessel van Grootheest

Renswoude: Bart van Ginkel

Scherpenzeel gld: Justin Boom, Marisha Heijnekamp

Vwo

Ederveen: Jerom van de Kraats, Nathaniël Pranger

Renswoude: Annemiek Jansen, Denise van Mourik

Scherpenzeel: Jeroen Verhoef, Babette van der Heide, Sanne Oostindiën

VEENENDAAL, Ichthus College

VMBO Theoretische leerweg

EDERVEEN: Leendert Peters, Nienke Haalboom, Rianka van Bennekom.

LUNTEREN: Diederik Lagerweij, Georgo van den Top, Gerco van de Munt

RENSWOUDE:] Anne-Ruth Bosch, Arjan Legemaat, Dianne van Ginkel, Kimberley Jansen.

SCHERPENZEEL: Janike Overvest, Rick van Leeuwen.

WOUDENBERG: Allart van Middendorp, Janneke van Ekris, Ruth van der Meij, Tessa van de Peut.

Havo

EDERVEEN: Lieke van de Vendel,Robert Merkens.

LUNTEREN: Evita van Heerd,Jelle Leistra,Joëlle Bouw,Margit Vaarkamp,Marieke van den Berg,Roland van der Vegt.

RENSWOUDE: Anke Gaasbeek,Anne Marie van den Brink,Jarno Meijer,Kaylin van Deelen.

SCHERPENZEEL: Femke Stolk,Karen van de Kleut,Kim Hoogendijk,Matthijs Roffel.

WOUDENBERG: Daniel Makonga,Esther Schuitemaker,Maartje Wolfswinkel,Marco Feenstra,Mariëlle van Kolfschoten,Mattias van den Belt,Mike van Oosterom,Rianca Pater,Ruben Hessels,Willem-Jan van der Velden.

Atheneum

EDERVEEN:Lisanne van de Beek.

LUNTEREN: Melanie Voskuil.

SCHERPENZEEL: Theodoor Akkerboom, Thijmen de Ruiter.

WOUDENBERG: Gideon van der Horst, Margrit van Ginkel, Robin van Ekris, Simon Wijntjes.

Gymnasium

LUNTEREN: Eline Slokker.

SCHERPENZEEL: Ivo Kisman, Lidy Verrips.

WOUDENBERG: Daniëlle Bijl, Paola Pirruccio.

MAARSBERGEN, SG

VMBO

Bouwtechniek Timmeren Basisberoepsgerichte Leerweg

Woudenberg: Dennis Eggenkamp

Consumptieve techniek Breed Basisberoepsgerichte Leerweg

Woudenberg: Youssra Abarkan, Linsey Ploeg, Danny Visee

Consumptieve techniek Breed Kaderberoepsgerichte Leerweg

Woudenberg: Tim Gersen, Amber van Zon

Gemengde Leerweg

Installatietechniek Basisberoepsgerichte Leerweg

Woudenberg: Mike van Dooren

Installatietechniek Kaderberoepsgerichte Leerweg

Woudenberg: Bart van Domselaar

Metalektro Basisberoepsgerichte Leerweg

Woudenberg: Bart Teiwes

Metaalektro Kaderberoepsgerichte Leerweg

Woudenberg: Cliff Achterberg

Theoretische Leerweg

Woudenberg: Kewser Ali, Dennis te Beest, Kimberley van Essen, Jake Vermeulen, Lissie Vermeulen, Mark Willemsen

Voertuigentechniek Basisberoepsgerichte Leerweg

Woudenberg: Dennis van den Berg

Voertuigentechniek Kaderberoepsgerichte Leerweg

Woudenberg: Epie Moesbergen

DOORN, Schoonoord

Woudenberg: Anne Fleur Boshuis, Jesse Cozijnsen, Zoë Willaarts

EDE, Groenhorst

[Kaderberoepsgerichte leerweg

Lunteren: Wilco Rozemeijer

Theoretische leerweg

Lunteren: Michael Gaikhorst

[Harderwijk, Christelijke College Nassau-Veluwe

Gymnasium

Nijkerk: Laurens Stronkhorst

Putten: Frederique Grift

Atheneum

Putten: Lidewij Kuiper

Voorthuizen: Roel Breure

Havo

Putten: Yara Maarseveen, Elise Wildeman

Voorthuizen: Lotte van de Kuilen

EDE, Van Lodenstein College, Praktijkonderwijs

Getuigschrift Praktijkonderwijs

Barneveld: Arnout Blankestijn, Marien van Bruggen, Evan van 't Foort,

Woujan Huijbertsen, Nelleke

Ederveen: William van Deelen, Stevelien van Manen

Harskamp: Lennard Maasen

Kootwijkerbroek: Coriene Blankestijn, Jan de Boer, Lennard ten Broeke

Terschuur: Peter Rijnsburger

Voorthuizen: Geerjanne Haasjes,

Woudenberg: Geert Mulder, Gerwin van Westerveld

Branchegerichte opleiding SVA Dierverzorging

Kootwijkerbroek: Lennart ten Broeke

Terschuur: Peter Rijnsburger

MBO Niveau 1 Entree, Assistent Bouwen, wonen en onderhoud

Barneveld: Woujan Huijbertsen

MBO Niveau 1 Entree, Assistent Dienstverlening en Zorg

Barneveld: Nelleke Mastenbroek, Alieke van Vliet

Kootwijkerbroek: Coriene Blankestijn

MBO Niveau 1 Entree, Assistent Horeca, voeding of voedingsindustrie

Voorthuizen: Geerjanne Haasjes

MBO Niveau 1 Entree, Assistent Verkoop/retail

Ederveen: Stevelien van Manen

[MBO Niveau 1 Entree, Assistent Plant of groene leefomgeving

Barneveld: Evan van 't Foort

Kootwijkerbroek: Jan de Boer

MBO Niveau 1 Entree, Assistent Installatie- en constructietechniek

Barneveld: Marien van Bruggen

Ederveen: William van Deelen

Harskamp: Lennard Maassen

Woudenberg: Gerwin van Westerveld

EDE, CSG Het Streek: Locatie Zandlaan en Bovenbuurtweg

[CSG Het Streek, Locatie Bovenbuurtweg, Ede

Gymnasium

BARNEVELD: Marit Slootweg.

Vwo-Technasium

BARNEVELD: Ilse Slootweg.

OTTERLO: Rick van Ruler, Ewout Verschuur (cum laude).

Vwo

LUNTEREN:] Sam de Fockert.

Havo-Technasium

LUNTEREN:] Tijmen Hutjes.

Havo

BARNEVELD: Minoesch Overeem.

LUNTEREN: Barbara Hendriks, Stef van den Tempel.

OTTERLO: Casper de Rooij.

Mavo

[Sector Economie

LUNTEREN: Melissa van 't Loo.

CSG Het Streek, Locatie Zandlaan, Ede

Vmbo - KBL

Dienstverlening & Commercie

BARNEVELD: Daniël Folkers, Ilse van Walsem.

Mavo

Sector Economie

WEKEROM: Nelleke van Dam.

EDE, Pallas Athene College

Havo

Harskamp: Christel Heuseveldt

Lunteren: Sven Wijgman, Luuk Wijnberg

Renswoude: Amber Boshoven

Mavo

Ederveen: Mats de Ridder

Harskamp: Lars Verburgh

Lunteren: Ismail Abdullahi Hassan, Pieter Voorhout

Otterlo: Cheyenne Sijmons

vwo

Barneveld: Michiel Verloop

Lunteren: Anneloes Kriek

HARDERWIJKk, Christelijke College Nassau-Veluwe

Gymnasium

Ermelo: Saskia Aartsen, Reijer Baas, Jitske Kranendonk, Fabian Meijer, Joost de Bruijn

Harderwijk: Patrick Klaassen, Erwin Mazier, Delilah Migchelsen, Lysanne Mol, Ildikó Snijders, Geertjan Staeb, Welmoed Tevel, Tomas van Eeden, Rob van Ginkel

Hulshorst: Anne Christine Walman

Nijkerk: Laurens Stronkhorst

Nunspeet: Laura Best, Maartje Hagenbeek, Annemijn Norg

Putten: Frederique Grift

Vierhouten: Allard Huizinga

Atheneum

Ermelo: Merle Bos, Eva Couperus, Lars Venema, Simone Wouda

Harderwijk: Ruth Andreae, Rüstü Arikan, Ingeborg Don, Elise Draijer, Anouk Engelgeer, Jort Evers, Susan de Groot, Jelle van Hartingsveldt, Nienke Huisman, Isabelle Jansen, Aleysha Korver, Inge Lezwijn, Ilse van Lunteren, Quinten Pastoor, Carsten Ploeger, Stein Pot, Kjell Raaijmakers, Badr Rachidi, Lisa de Ruijter, Lian Spoelstra, Jari Tönjes, Jeffrey Van 't Veld, Joshua van der Vegt, Lisa Versluis, Max Visch, Sin-Yi Willekes

Hierden: Kathleen Cornelissen, Thijs Kranenburg, Daniëlle Petersen, Ellen van Pijkeren, Rosanne Timmer, Lienke van der Velden

Hulshorst: Bauke Meijer, Carolien den Otter

Nunspeet: Niek Bouw, Beau Bronkhorst, Julia Jansen, Sean McCarren, Aster Sweep, Romy Timmer

Putten: Lidewij Kuiper

Vierhouten: Saskia ter Horst

Voorthuizen: Roel Breure

Havo

Ermelo: Yentl Boeijenga, Jonas Kalkman, Veerle Lammertink, Bartho Visser, Nathan Wormsbecher

Harderwijk: Mees Andreae, Rianne Bakuwel, Frank Batenburg, Iris van Beekhuizen, Stefan Boonen, Tim Bosman, Chantal Bruining, Dylan Bunschoten, Evalien Burger, Justin Cageling, Eliane van Dijk, Mats Don, Tim Dooijeweerd, Josan Drijver, Jasper Foppen, Martijn Goosensen, Niels Groothedde, Thijs Hulleman, Mark Jansen, Zoë Jansen, Joelle de Jong, Maurits 't Jong, Sunanda Kooi, Nova Landwaard, Carlijn van der Meulen, Latisha Migchelsen, Esther Molenaar, Irene Molendijk, Job Moll, Lisa van Nes, Susan Nugteren, Linda van Oosten, Annebel van Pagée, Amber Pasman, Heleen Pfrommer, Roy van Putten, Hossam Rabbari, Rob Roy Rietveld, Femke Rossen, Anne van Sabben, Noah Schreuder, Leonie Sloot, Mike Smeenk, Matteo Spoelder, Angelique Tahmasebi, Joël Ubink, Ruben van der Veen, Kyelle de Vente, Cherelle Versteeg, Renée Witkamp, Nick Wormsbecher, Naomi van Zanten, Quirine van Zuilekom

Hierden: Nora Bouman, Stan Hop, Daan Jansen, Laurens van der Laan, Mara Sassen, Jeanne de Vries

Hulshorst: Guus Lokhorst

Nunspeet: Koen van der Elsen, Meike Haddeman, Petri Haverkamp, Maud Kok, Niels Mensink, Jesper Prinsse, Joost Schaepkens, Bas Smit, Jordy Zoet

Putten: Yara Maarseveen, Elise Wildeman

Voorthuizen: Lotte van de Kuilen

HARDERWIJK, Christelijk College Nassau-Veluwe

Gymnasium

Nijkerk: Laurens Stronkhorst

Putten: Frederique Grift

Atheneum

Putten: Lidewij Kuiper

Voorthuizen: Roel Breure

Havo

Putten: Yara Maarseveen, Elise Wildeman

Voorthuizen: Lotte van de Kuilen

HARDERWIJK, Morgen College, vmbo tl en tl-TOP]

Basisberoepsgerichte leerweg

Putten: Robin Tomassen, Janneke Verheij

Kaderberoepsgerichte leerweg:

Nijkerk: Jarno Dokter,

Putten: Damian van de Steeg, Mark Doldersum, Tom van Bragt, Perry Tirion

Theoretische Leerweg:

Nijkerk: Aniek Bouwman,

Putten: Bas Jansen

APELDOORN, Jacobus Fruytier scholengemeenschap

EDERVEEN: Gerald van Harn;

HARSKAMP: Henry Willigenburg;

PUTTEN: Martijn Goorhuis.

KOOTWIJKERBROEK: Matthijs van Luttikhuizen

LUNTEREN: Albert Bouw

PUTTEN: Roosmarie Verweij.

HARSKAMP: Rick Alers.

GARDEREN: Bram van de Pol, Erika van den Brink;

HARSKAMP: Corné van Leijenhorst, Elske Drost, Erik Bouw, Gert-Jan van den Herik;

KOOTWIJKERBROEK: Gerlinde van den Top, Geurt van Hoef, Matthijs van Vuuren;

OTTERLO: Jessica van Ee;

PUTTEN: Janno Schaap, Judith Ruiter;

STROE: Arjan van den Herik.

BARNEVELD: Rudolf Koopman;

EDERVEEN: Harm-Jan Maassen;

GARDEREN: Michelle van Leeuwen;

HARSKAMP: Corné Klootwijk, Pieter Wagtho;

KOOTWIJKERBROEK: Germa Drost, Joël van Veldhuizen;

LUNTEREN: Gerald Bruil; Putten: Boaz Bouwman, Hanna van den Brink;

WEKEROM: Rik Jansen.

GARDEREN: Rutger van den Hul;

HARSKAMP: Gerbrey Lagerweij, Maurice van Veldhuizen;

KOOTWIJKERBROEK: Anjo Kruijsse, Cees Fieret, Gerrit van Vliet, Hilde van Milligen, Jannika Dokter, Nick Jongeneel, Otto van Middendorp; Lunteren: Anne van den Broek, Arno Groeneveld, Danny van den Brink, Lisa van Lagen, Mariska van de Munt, Michelle Bruil, Rieneke Pieters;

SCHERPENZEEL: Gilbert Mulder; Stroe: Lydia de Kruif; Wekerom: Arjan Blotenburg, Gerlise van Luttikhuizen, Thirza van Roekel.

BARNEVELD: Josh van Veldhuizen;

EDERVEEN: Pita Bos;

GARDEREN: Cordina Mourits, Gerard van de Bruinhorst;

HARSKAMP: Edith Veenendaal, Irma van Middendorp, Lisanne Schut, Marina van Ark;

KOOTWIJKERBROEK: Maarten le Comte; Lunteren: Janita Scholtus;

WEKEROM: Hadassa Kranendonk, Heidy van de Haar, Petra van Kruistum, Renske van Beek, Richard van Manen, Wysanne van Beek.

BARNEVELD: Richard van de Haar; Harskamp: Debora Theunissen, Esther van Laar; KOOTWIJKERBROEK: Marc Achterstraat, Melinda Bettink, Robin van Middendorp; Lunteren: Jeroen Bijsterbosch; Putten: Cornelis Bouwman.

GARDEREN: Bart Fieret, Corné van Lagen, Joost Fieret, Mark Bleijenberg, Stijn van de Brug;

PUTTEN: Gernand van Beek, Louise Verweij, Robert van Rhee.

BARNEVELD Jan Willem Bakker, Sanne Barten, Corstian van der Bas, Ardjan van Beek, Hans van den Berg, Rick Bettink, René van den Brand, Haye van den Brand, Stephanie van den Brink, Edith van den Brink, Marieke Buijs, Albert Copier, Christian Deij, Margarita van Dijk, Geertjan van Dijkhuizen, Marnix Dirksen, Gerhard Dupain, Emile van Essen, Henrick Evink, Arlette Flier, Bertus Hak, Adriaan Hartevelt, Geurt van Hoef, Wianka van Hoef, Jarno IJzerman, André Jansen, Dieneke van de Kamp, Henk Kleijer, Rianne Klok, Maaike Koops, Lars Koudijs, Erik van de Kraats, Herald de Kruif, Nelleke van Lagen, Wilbert Lagerweij, Elbert Lassche, Willianne Mijnders, Carola Morren, Tina van Ommeren, Coen Roeleveld, Ryanne van Schaik, Willem van Sligtenhorst, Lisette Snel, Sygrit van Steenselen, Mariana Tijssen, Jessica Top, Albert van Veldhuizen, Dirk Verkerk, Nianne Verwoerd, Celine van Vliet, Melissa Waaijenberg, Geert van Welie, Willianne de Wit.

BUNSCHOTEN-SPAKENBURG Adriaan Greveling, Gerianne Koelewijn.

EDERVEEN Geerke van den Berg, Edwin Brandsen, Tom Geurtsen, Marit van Ginkel, Jan van Kampen, Leander Kok, Rutger de Koning, Arno van Laar, Minella van Laar, Hillianne van Ommeren, Gerco van Pommeren, Eline Schuurman, Nelie van der Vee.

HARSKAMP Julian van de Braak, Williejanne van den Brink, Claudia Donkersteeg, Anne-Jeth van Essen, Joanne van Essen, Rick Jacobs, Marieke Maassen, Ineke van Manen, Arjan Ouwendorp, Jurrian Tomassen.

KOOTWIJKERBROEK Martijn Bleijenberg, Helene van den Brink, Jolante van den Brink, Jeroen van den Brink, Dirk van de Brug, Hendri van Driesten, Martin van Eckeveld, Lisanne van Ee, Marielle van Ee, Elisabeth van Ee, Fennely van Essen, Geereke van Gaalen, Erwin Hendrikse, Gurie van Lagen, Marc van Luttikhuizen, Martijn van der Meer, Anne van Middendorp, Gerlinda Mulder, Susanne Mulder, Job van de Pol, Dianne Romijn, Corné Ruiter, Seanne van der Sluijs, Gert-Jan Spelt, Albert van de Stroet, Maarten van Veldhuizen, Annemarit van Veldhuizen, Jessica Versteegh.

LUNTEREN Jolien Achterstraat, Agny-Marie Barten, Henrieke van Beek, Elbert van den Berg, Corné Boer, Gerko Boone, Alex van den Bosch, Lisa Brandsen, Annelijn van Dam, Corrie Drost, Ardine de Gast, Marieke Gerritsen, Nadine Hardeman, Wilco van Heerd, Everhard Heger, Annelien Kampert, Rosanne Kortenhoff, Gerwin van Maanen, Coline van Maanen, Johan ter Maaten, Marien Methorst, Coen Molenaar, Herman Otten, Kris Pater, Jaap Pul, Laura Ruitenberg, Herman Soetendaal, Cees Soetendaal, Brenda Thomassen, Arie Thomassen, Janita Thomassen.

NIJKERK Elena van de Baan, Gerlynn Cousijnsen, Jochem van Daalen, Jarne van Hoef, Lennart Luijk, Erik van Rijn, Alwin van Slooten, Elianne Teekens, Tamara Worst.

NIJKERKERVEEN Jannieke van der Horst, Steven van der Horst, Evert Jan Kats, Bert Slingerland.

PUTTEN Rosalie Bettink, Vincent Bleijenberg, Erwin Bleijenberg, Laurens Blok, Carin Doppenberg, Getrude Duits, Koen de Goffau, Heidy Kous, Martijn de Leeuw, Arwin van Milligen, Annemieke van Moorselaar, Ludolf Westerdijk, Eline de Wit.

RENSWOUDE Lorens Aangeenbrug, Janiek van den Brink, Gerco Exalto, Anandi Geurtsen, Joukje Randewijk, Corné Rijksen, Ilse van de Veen, Liza Vlastuin.

SCHERPENZEEL Mirthe van den Brink, Cornel van den Dikkenberg, Stèven Domburg, Hermen van der Grond, Fransisca Hardeman, Julia den Hartog, Suzanne van Hell, Lydia van den Herik, Nico Jansen, Willem Klok, Mark van Koeveringe, Gerralt Kroon, Dineke Looijen, Esther van Looijengoed, Marianne Methorst, Mark van der Velden, Marit van de Vendel, Bertil van de Vliert.

STROE Julianne Kleijer, Johnny Klok, Jochem Schouten.

TERSCHUUR Wout van de Beek, Esther van Ginkel, Christelle den Hertog, Louise Kooij.

VOORTHUIZEN Heilina van Dijkhuizen, Chantal Krieger, Evert Lagerweij.

WEKEROM Arnold van Beek, Herrald van den Berg, Jonathan Boorsma, Janita van de Bruinhorst.

WOUDENBERG Job Aalberts, Arnout van Andel, Lennert Bakker, Ricardo de Bruin, Jan-Jaap Colijn, Annelèn Donker Jan Leendert Donker, Robert Jan Donselaar, Jacolien Hazeleger, Paul Heldoorn, Alvaro Imminkhuizen, Liseth Klaare, Marjanne Mulder, Els van der Tas, Tessa Westeneng, Jonathan van der Wind.

Zwartebroek André Veldhuizen.

[Getuigschrift Praktijkonderwijs:

EDERVEEN: Gerald van Harn;

HARSKAMP: Henry Willigenburg;

PUTTEN: Martijn Goorhuis.

[Entree opleidingen:

KOOTWIJKERBROEK: Matthijs van Luttikhuizen

LUNTEREN: Albert Bouw

PUTTEN: Roosmarie Verweij.

[Vmbo basisberoepsgerichte leerweg leerwerktraject:

HARSKAMP: Rick Alers.

[Vmbo basisberoepsgerichte leerweg

GARDEREN: Bram van de Pol, Erika van den Brink;

HARSKAMP: Corné van Leijenhorst, Elske Drost, Erik Bouw, Gert-Jan van den Herik;

KOOTWIJKERBROEK: Gerlinde van den Top, Geurt van Hoef, Matthijs van Vuuren;

OTTERLO: Jessica van Ee;

PUTTEN: Janno Schaap, Judith Ruiter;

STROE: Arjan van den Herik.

[Vmbo kaderberoepsgerichte leerweg:

BARNEVELD: Rudolf Koopman;

EDERVEEN: Harm-Jan Maassen;

GARDEREN: Michelle van Leeuwen;

HARSKAMP: Corné Klootwijk, Pieter Wagtho;

KOOTWIJKERBROEK: Germa Drost, Joël van Veldhuizen;

LUNTEREN: Gerald Bruil; Putten: Boaz Bouwman, Hanna van den Brink;

WEKEROM: Rik Jansen.

[Vmbo gemengde en theoretische leerweg

GARDEREN: Rutger van den Hul;

HARSKAMP: Gerbrey Lagerweij, Maurice van Veldhuizen;

KOOTWIJKERBROEK: Anjo Kruijsse, Cees Fieret, Gerrit van Vliet, Hilde van Milligen, Jannika Dokter, Nick Jongeneel, Otto van Middendorp; Lunteren: Anne van den Broek, Arno Groeneveld, Danny van den Brink, Lisa van Lagen, Mariska van de Munt, Michelle Bruil, Rieneke Pieters;

SCHERPENZEEL: Gilbert Mulder; Stroe: Lydia de Kruif; Wekerom: Arjan Blotenburg, Gerlise van Luttikhuizen, Thirza van Roekel.

[Havo

BARNEVELD: Josh van Veldhuizen;

EDERVEEN: Pita Bos;

GARDEREN: Cordina Mourits, Gerard van de Bruinhorst;

HARSKAMP: Edith Veenendaal, Irma van Middendorp, Lisanne Schut, Marina van Ark;

KOOTWIJKERBROEK: Maarten le Comte; Lunteren: Janita Scholtus;

WEKEROM: Hadassa Kranendonk, Heidy van de Haar, Petra van Kruistum, Renske van Beek, Richard van Manen, Wysanne van Beek.

[Vwo

BARNEVELD: Richard van de Haar; Harskamp: Debora Theunissen, Esther van Laar; KOOTWIJKERBROEK: Marc Achterstraat, Melinda Bettink, Robin van Middendorp; Lunteren: Jeroen Bijsterbosch; Putten: Cornelis Bouwman.

[Vmbo gemengde en theoretische leerweg

GARDEREN: Bart Fieret, Corné van Lagen, Joost Fieret, Mark Bleijenberg, Stijn van de Brug;

PUTTEN: Gernand van Beek, Louise Verweij, Robert van Rhee.