• Erik van't Land
  • Erik van't Land
  • Erik van't Land
  • Erik van't Land
  • Erik van't Land
  • Erik van't Land
  • Erik van't Land
  • Erik van't Land
  • Erik van't Land

Geslaagde scholieren JFC Barneveld bekend

BARNEVELD Een spannende periode is voor veel scholieren afgesloten; de eindexamens. Hieronder de geslaagden van Johannes Fontanus College (JFC) in Barneveld.

Atheneum

Barneveld: Jaromir van den Aardweg; Tessa van Almkerk; Rhodé Bakker; Gerda Bijzet; Niels Blokland; Wesley Boekhout; Elma van de Braak; Niels van den Brand; Leonie Broekhuis; Anniek Deij; André‚ van Ginkel; Esmee van de Glind; Lisette Grootendorst; Nienke Haitsma; Dennis de Heus; Ingeborg Hijnekamp; Niek Kalfsbeek; Ruben Kampen; Wieke Kool; Ilse de Kruijff; Arjan van Laar; Chloë Lasscher; Alieke van der Meer; Anouk Meijer; Elisa Pasman; Koen Plate; Menno Plenter; Anne Pluimers; Yanick Roelofsen; Arthur van Roest; Vladimir van Roest; Maureen Schakel; Daan Schueler; Ruben Smits; Ester van Twillert; Janise van Veldhuizen; Delano van Vlastuin; Sjoerd de Vries; Tong Tong Wang; MarilŠne Wolswinkel;Hamdanur Yen; Sjors van Zijtveld; Juliët Zuurman

De Glind: Rianne Achterstraat

Ede: Lisette Lokers; Alberto Veenvliet

Harskamp: Hendrik van den Brink

Hoevelaken: Gysan van de Beek

Kootwijkerbroek: Emma van Geresteijn; Koen van Ravenhorst

Lunteren: Eva van Ginkel; Ilona Groeneveld; Ilse Hol; Martijn van Kessel; Tim van Lagen; Eline Pasterkamp; Danique Smeets; Amy Vonk

Nijkerk: Inge Haitsma; Linda van Puurveen

Otterlo: Celesta van den Brink

Putten: Thijmen de Bruin; Anneleen Dondorp; Bernadet van de Kamp; Tom Oussoren; Nicole Rozendaal; Lennard Schaap

Scherpenzeel: Yvonne Davelaar; Juan Molhoek; Kristel Rijksen; Jurre van Sijpveld; Josia Veenvliet; Ton van Vulpen

Terschuur: Geline van de Fliert; Rosalie van Ramshorst

Voorthuizen: Luuk Baalbergen; Judith Deenekamp; Caj Donkervoort; Carlijn Giezen; Thamara de Groot; Evan Jansen; Tessa de Jong; Sjaak Kok; Gerben Kraaij; Wija Oosterveld; Lenny Rap; Rick Schuiteman; Jasper Sol; Eva Stoffelsen; Linda Tertoogen

Zwartebroek: Roos Arendsen; Hans van Duinkerken

Atheneum-Technasium

Barneveld: Kimberly van Donselaar; Vincent Groenewoud; Youri Hoekendijk; Wouter Koning; Rick Ruitenbeek; Willem Stronkhorst; Brent Thomassen; Bente Treffers; Nick Verhoeks; Robyn Wernsen; Jeroen Wieringa

Lunteren: Nina Meurs; Mark van Omme

Nijkerk: David Schalk

Scherpenzeel: Niels van Ingen; Naomi van Knobelsdorff

Stroe: Mandy Bunt

Voorthuizen: Mark van Donkersgoed; Joep Hartog

Gymnasium

Barneveld: Sebastiaan Bakker; Rutger van Esch; Tijs Kersjes; Chrisja van de Kieft; Mark Lam; Heidi van Maanen; Rayan Majoor; Maud de Rooij; Rachel van den Top

Putten: Micha Jansen

Scherpenzeel: Anne-Lotte van der Veer

Stroe: Tessa van Leeuwen

Voorthuizen: Dieke Goodijk; Eline van Leeuwen; Joep Nouwens; Desiree Visscher; Hanna Wijnveen

Havo

Achterveld: Lucas van Burgsteden; Stephanie Joosten

Barneveld: Noël Barnard; Bram van de Beek; Bram van de Beek; Ferdinand Bijzet; Jiska Blankenburgh; Nicoline Blankespoor; Marjolijn de Bliek; Mark Bloemendal; Jos Bloot; Patricia Boelens; Lindi Bos; Vera Bos; Rachel Boshuis; Sarah Bourass; Floortje van Brenk; Arne van den Brink; Julia van den Brink; Roy Bronkhorst; Emma van de Burgt; Joran van de Burgt; Luuk van Dijk; Nina van Dijk; Rianne van Dijk; Laura van Dijke; Amber Dobbelstein; Janine Doest; Halaa Elattar; Nick Fraanje; Mandy Gerritsen; Eva van Ginkel; Noa van de Glind; Ivanne Glismeijer; Isabo Gorter; Merel Goudriaan; Darrell Grotenhuis; Anne-Floor Hartman; Naomi Herpers; Annika van Hoef; Tess Hoogendam; Maureen Hop; Bas Jansen; Youri Jansen; Mischa de Jong; Lise Kap; Naëma van der Kruijff; Nus Latupeirissa; Maurice Leeftink; Simone Lekatompessij; Jamie Lengkeek; Lars Mastebroek; Marjet Maters; Muddy van 't Ooster; Jorden Oosterhoff; Gerwin Overeem; Cas van Ramshorst; Marieke Remmelzwaal; Iris van de Ridder; Julia Rittersma; Davy Roskam; Zen Rozenberg; Esther Schaap; Laura Snapper; Feline Sobels; Debora Teunissen; Sanne Tick; Jasmijn Timmer; Delano Tjon-A-Njoek; Muhammed Uzun; Deborah Valster; Marieke Verdam; Julia de Vries; Tom van de Wetering; Britt Willigenburg; David van Wingerden; Sandra van Winkoop; Matthias Wisman

De Glind: Alicia van Middendorp

Ede: Jens de Rooy

Ermelo: Tessa de Graaf

Harskamp: Martijn Klomp; Lianne Minnen; Annemijn Ploeg; Sterre van Zwetselaar

Kootwijk: Luna van Asselt

Kootwijkerbroek: Rinske van den Brink; Linda van den Elskamp; Thanja Kampert; Jacinta van de Krol; Joël Lagerweij; Dian Westrik

Lunteren: Demi van de Beek; Saskia van den Berg; Karlijn Blankespoor; Anniek Bouwsema; Britt van Dijk; Esther van Dijk; Isa Hazeleger; Lotte Heij; Jelle Hendriksen; Anke van den Hudding; Anke Klomp; Femke de Kruiff; Allart Mostert; Roos Noorlander; Ramon de Ruiter

Nijkerk: Bas Couenberg; Carlo Geurts; Gerwin Hendriksen; Lucas van der Knijff; Walco Kok; Hanna van Laar; Daan Leguijt; Lotte Mons; Robin Pleizier; Rhode Rebel

Nunspeet: Eduar Bettink

Putten: Levi de Bruin, Robert Donker; Robert Donker; Ingeborg Elbertsen; Veri Hagen; Anne-Ruth Kiks; Hugo van Maanen; Jan Ruitenbeek; Jelle Ruitenberg; Cas Vossegat; Nanette Wassink; Josiene Westland

Renswoude: Emma Drost; Tim Verbeek; Annieke Vlastuin

Scherpenzeel: Jaap van den Berg; Simon Dornbos; Sami Fariwar; Jimmy Holtslag; Jelle van Manen; Sanne van de Peut; Martijn van Raaij; Tessa Veldhuizen; Roy Vollmer; Robin Wagensveld; Robin van der Wee; Sharon Willems

Stroe: Jelmer Bos; Hielke van de Kamp; Gabriëlle Klarenbeek; Rosalie van Laar; Willeke van Essen

Voorthuizen: Demi van Beek; Leonie van Bladeren; Bart Braam; Danine Brink; Axel van Dijk; Nick Florijn; Wouter van der Geest; Cas van Geresteijn; Nikki Grotenhuis; Julia Hut; Robert van de Kamp; Esmee Klaassen; Sander Kraaij; Maxime van Loenen; Joshua Pool; Hariëtte Redert; Jesper Schaap; Ronald Scholte; Victoria de Wild

Zwartebroek: Maud Bos; Maaike van 't Bosch

Havo-Technasium

Barneveld: Xander Ariesen; Bram Dekker; Ali Gäktas; Manon Hartgers; Rick van de Kuilen; Laura van Lagen; Daan Petersen; Matthieu Vroombout; Ruben van Wijk

Lunteren: Anne van Maanen

Nijkerk: Christiaan Jansen; Ramon Kok; Rico Visscher; Jaron Westeneng

Renswoude: Jesse Mastenbroek

Scherpenzeel: Jeroen Lagerweij

Voorthuizen: Jens van de Kamp; Ruben Vlijm

Woudenberg: Ariënne van Dijk

Zwartebroek: Leon Bock; Remco Druijff

Mavo

Achterveld: Rick van Bochove; Aalt Lozeman

Barneveld: Valentijn Alewijnse; Edanur Bag; Dion Bakkenes; Direan Bakker; Andrea van Battum; Jorrit Benus; Thijs Bielderman; Aniek de Bliek; Julian Bos; Marit Bouw; Suzanne Bouwman; Jerry van den Brink; Mae van den Brink; Chris de Bruin; Thomas Buckens; Freek Cammeraat; Aryan Elyasi; Janine Ernsten; Fabian van Esch; Marilene de Goeijen; Kevin Greeven; Joram Hol; Albin Hot; Koen Huisman; Guido Kap; Jorian Klomp; Mark van Laar; Michael Machielse; Migel Marten; Orlando Matulessij; Xavier Nap; Jelle Noppers; Yanoah Paays; Bart Ploeg; Desiree Prins; Davy Ribbers; Sam Roobol; Rik Sobels; Willemijn van der Toorn; Floris van Wingerden; Dilara Yar; Matthijs van Zoeren

De Glind: Rosalie Brul

Ede: Chiara Scibelli

Harskamp: Merel Hendrikse

Kootwijkerbroek: Jo-Ann de Fauw; Helena Minekus

Lunteren: Gerco Blotenburg; Kim van den Brandhof; Chiel Overeem; Eric Roelofsen; Micha Schuurman; Giarino Titaley; Esmee ter Voert

Nijkerk: Stijn Achterveld; Maurits van Beek; Steven de Haan; Jari van Lagen; Loes Mulderij; Maarten van Veldhuizen; Wouter Zwart

Otterlo: Britt van Middendorp

Putten: Arjan Blok; Jasper van den Brandhof; Manoah Cozijnsen; Wouter van de Hee; Jonathan Kiks; Levi Propitius

Renswoude: Daniël Struijk

Scherpenzeel: Esmee Eijkelkamp; Ashley van Ginkel; Eemy Hooijer; Tessa ter Maaten; Stefan Vieleers; Robert Vink; Veronie Vonk

Stroe: Bart Ansink: Emma Scheuter

Terschuur: Isa van de Glind

Voorthuizen: Ricardo Boonen; Joep van den Brink; Maikel van Daatselaar; Luca van Drie; Claudia Eggenkamp; Che Hartog; Sanne van Hemert; Maartje van de Kamp; Robbert Kampherbeek; Lisa van Norden; Marijn la Roi; Erjan Runhaar; Rens Terpstra; Maaike van den Top; Hannah van Veldhuizen; Rosalie Vermeer; Marit Zaadnoordijk.