• Erik van't Land
  • Erik van't Land
  • Erik van't Land
  • Erik van't Land

Geslaagden De Meerwaarde Barneveld

BARNEVELD Een spannende periode is voor veel scholieren afgesloten; de eindexamens. Hieronder de geslaagden van De Meerwaarde in Barneveld.

Entree-opleiding (Mbo-1)

Amersfoort: Daniek Schut

Barneveld: Ricardo van Otterlo, Jacco Blankespoor, Fleur van Gelder, Rik den Otter, Kaya Ising

Dalfsen: Kaja Kuiken

De Glind: Jeffrey Vogel

Ederveen: Geraldine Fokker, Henry van de Pol

Kootwijkerbroek: Chantal Willemsen, Gerco Zandsteeg, Jaco Elkhuizen

Nijkerk: Stefania van Steenbergen

Renswoude: Lars van Bruchem

Veenendaal: Lisa van Nieuw Amerongen

Voorthuizen: Pieter Bouw

Woudenberg: Naomi van Santen

Praktijkonderwijs

Barneveld: Divano Brocca, Firat Car, Dustin Papôt

Lunteren: Romy van Beek, Stan van Dijk

Vmbo Basisberoepsgerichte leerweg

Achterveld: Barbara van Kooijk, Manon van Westerlaak, Sander van Daatselaar

Barneveld: Casper Helsdingen, Dylan van Deutekom, Edwin van Roekel, Esmanur Yen, Estelle Bleijenberg, Julia van de Kamp, Kevin van den Hudding, Laura Geurts, Lenka Inghels, Leroy de Koning, Maroua Abdelsalam, Marousia Boon, Melvin van den Brink, Nina Blom, Noa van den Berg, Roan Berkhof, Romy Schuit, Seher Car, Stef Kooloos, Thomas Houtveen, Tom van Donkersgoed

De Glind: Aly-Janne Methorst, Jolein van Omme

Ede: Sofia Aafjes, Ard-Jan de Boer, Regina van Bakel, Marit van Ginkel, Rafaël Hornis, Tim van der Kaaij, Samuel Slootmans

Ederveen: Alex van Ravenhorst, Stefan Teunissen

Harskamp: David Voskuil, Jonathan Teunissen, Naomi Gerritsen, Renze Goddijn, Yoseth Willemsen

Kootwijkerbroek: Arjen van der Meer, Daan Schouten, Gerinda van den Brink, Julian Meijers, Stevan van Essen

Lunteren: Bertilde de Vos, Fleur Koopman, Jorn Hol, Kirsten Maassen, Maria Vlastuin, Yvette van den Hudding

Nijkerk: Gert Bosch, Nicolas van Steenbergen Kok

Overberg: Michel van de Haar

Putten: Dirk Vossegat, Gerrit van Drie, Janien Schuit, Theus Mertens, Twan van Beek, Wessel Kieft

Scherpenzeel: Dion Vonk, Jaimy Stegeman, Jeffrey Oudenaarden, Kevin Schipper, Quinta Veldhuizen, Wouter Brons

Stoutenburg: Tim Klein Swormink

Voorthuizen: Alan van de Glind, Bryan van Essen, Janine Toonen, Max van Beek, Nick Veenschoten, Thijs Vermeer

Wekerom: Jos van Veldhuisen, Tamarra van Huigenbos

Woudenberg: Bart van Wagensveld, Bryan Davelaar, Henry Veenendaal, Marc Bouwheer, Martyna Bartocha, Max van Appeldoorn

Vmbo Gemengde leerweg

Achterveld: Alon Beute, Cas van Dijk, Evan Tolboom, Ramon Tolboom

Barneveld: Angel van Gunsteren, Anke Schakel, Anne Roos Leeuwis, Annet van Kruistum, Bo de Bruin, Britt Kuiter, Ciska van Nieuwenhuizen, Corniel Hendriksen, Fleur Grift, Fleur van Harten, Gaby Leppers, Gerline Duits, Gerwin van der Hoef, Gido Blokland, Hanneke Trouwborst, Ilse Ter Maten, Jarred van Drie, Jelle van Amersfoort, Jelmer Mackay, Jenna van der Weerd, Lieke Hardon, Lisanne Hazeleger, Lobke Blok, Marilène Griffioen, Mark van de Braak, Melwin van Eck, Mike van Tilburg, Misha Bergsma, Noor Hoogendam, Peter Berkhof, Roos Smit, Ruben Stam, Ruby Lek, Stan Mulderij, Tessa de Best, Thijs Wieringa, Thirza van de Kraats, Wendy Blankespoor, Xander Boers

Ede: Daan van Wagensveld, Daniël de Ruijter, Daniëlle Dijkstra, Gerriëtte Methorst, Gijs Brunekreeft, Hester van Wagensveld, Ilona van de Lagemaat, Ilonka van Dam, Isa van Ee, Jasmijn Smits, Jorik Loeve, Lindsay van Holland, Martine van Bezooijen, Noah van Veldhuizen, Yannick van Baren,

Ederveen: Jarno van Doorn

Garderen: Linette van Engelen, Ruben van de Ruitenbeek

Harskamp: Beau van Geffen, Jordi Minnen, Linde van den Brink

Kootwijkerbroek: Heidi Ansink, Nikki van Iwaarden

Leersum: Lisa Plomp

Lunteren: Anneke Klok, Corneel van Oort, Dianne van der Bijl, Eva Hazeleger, Floor-Anne Hendriksen, Hilde Busser, Janiek Veldhuizen, Mitchel van den Brink, Remco van Zoeren, Rick Roelofsen, Rico Roelofsen, Stef van den Brand, Sven Hooijenga, Tamarah Minne, Tina Hooijer.

Otterlo: Anton Bruil, Eva Pol, Lieke Meijer, Sanne van Lagen, Sterre Zoonen, Storm Zoonen, Thomas de Rooij, Yoeri Brunekreef

Putten: Albert Doppenberg, Amber Roordink, Dirk Jan Geurts, Gert van Dasselaar

Renswoude: Anna Verdam, Carolina Moesbergen, Cas Jagtenberg, Jermo van de Weerdhof, Julia Scholten, Kian Oosterbeek, Mareike Scholtus, Milou Bakker,

Scherpenzeel: Emiel Robbertsen, Femke Snaauw, Ilse Overeem, Inge Mercy, Luca Teske, Marjolein Gaasbeek

Stroe: Brenda Melissen, Lucia van Essen, Ot van de Kamp

Terschuur: Anouk van 't Klaphek, Gerline van de Mheen, Lara van de Glind

Veenendaal: Anne-Lotte van Elst, Egbert Streefkerk, Martin Appeldoorn, Sem van de Peut

Voorthuizen: Amber van de Hoef, Boaz van de Vis, Charlotte van Uffelen, Daan van 't Land, Emma Fleddérus, Emmaly Dijkgraaf, Enola Monshouwer, Ilse Huisman, Jelle Bruil, Jessica Davelaar, Kees Kok, Lianne van Malestijn, Lisa Kleijer, Luc Nijland, Mabel van 't Pad, Matthijs Runhaar, Mirjam van Malestijn, Morris Vlijm, Nick van Effrink, Niels Wiersema, Nora van den Hudding, Sarah den Besten

Wekerom: Matthijs van de Kamp

Woudenberg: Carmen Castrop 

Zwartebroek: Hilda Koudijs, Tijn Dekker,

Vmbo Kaderberoepsgerichte leerweg

Achterveld: Demi Kranenburg, Demi van Dam, Jens van der Tol, Jesper Noordzij,

Barneveld: Aïnur Fares, Alwin Ayessa Ndinga, Amber Talapessy, Amy Zeggelaar, Anna Vink, Anouk Geurts, Arend-Jan Haan, Chantal Kriekjes, Cynthia van Veldhuijsen, Elske van Dijk, Ezra Pesulima, Gerco van de Krol, Gerhan de Vos, Gertijn Heij, Gianne van Wikselaar, Glenn van der Valk, Guido de Groot, Heidi van Meerveld, Ilkkan Atalar, Jan Willem Ouwehand, Joas Groeneveld, Joep van Maanen, Jordy van Dasselaar, Julia van Hoef, Karel Davelaar, Krista Ros, Ladan Abdulkadir, Laura Koot, Lennart van de Kleut, Lotte Boode, Lotte Keuning, Louise Bakker, Marita Methorst, Marlouk van de Kamp, Mathijs Berkhof, Matthias Kroon, Melisse Barutcu, Mimoun Lamharfi, Mitchel van Meggelen, Myron Sanches, Nick Donkersteeg, Pascal van Delen, Remco Blom, Remco van Roekel, Remco Wouda, Rhodé Hartkamp, Rick van Essen, Robbin Lagewaard, Romana Kappert, Ronan Burgers, Sharona Lagerweij, Sonja Mertens, Syb van Rooij, Tanja van Lambalgen, Tessa Bronkhorst, Thijs van Milligen, Thirza van der Boon, Tim van Maanen, Xantho Scheepens, Yori Mulubrhan,

De Glind: Amber Tolboom

Ede: Mikey Kuipers, Verona Roth, Eline Sprong, Konrad Mrugala, Lucas Hooijer, Michael Houbolt, Natascha de Wit, Sabine Stomphorst, Wilco Top

Ederveen: Corine van Roekel

Ermelo: Alex Postma

Harskamp: Chayenne van Gerder, Harm-Jan Kampert, Job Waaijenberg, Luka van Heusden, Mylène Franssen

Hoevelaken: Youri van Beek

Kootwijkerbroek: Eugenie Dörfel, Jacco Meijers, Jarco van den Top, Lizanne van den Hoek, Rachel van den Top, Thijs van Essen

Kortenhoef: Deveny Buijn

Leusden: Jasmijn Resink, Olav Stotijn

Lunteren: Alex van den Heuvel, Denise Robbers, Elize Donkersteeg, Esmee Bruinekreeft, Isa Bos, Lieke van Dijk, Liza van Diermen, Rick Bos, Robina van der Hulst, Ruben Blotenburg

Maarsbergen: Peter de Lange

Nijkerk: Debora van der Stouwe, Henri den Hartog, Senna Verhoef

Otterlo: Berrie Troost, Gydo Wilbrink, Jannick van de Haar, Mieke van den Brink

Overberg: Ferdi Veldhuizen, Hildana Weekers

Putten: Antwan Bosch, Denise Aalten, Elly Ruiter, Gerben Polhoud, Gert-Jan van den Hazel, Jarno van de Krol, Julia de Bruin, Kevin van der Valk, Rhodé Kelderman

Renswoude: Joshua Noorlander, Mark van de Kaa, Naomi Bakhuizen, Nica van Grol, Wes van de Groep

Scherpenzeel: Justin van Duinkerken, Kayleigh Doornekamp, Kelvin Schipper, Marijn Vos, Mayke Verhoef, Nick van Duinkerken, Roby Ederveen, Vera Velthuis

Stroe: Henk Busser

Veenendaal: Jasper Teunissen

Voorthuizen: Aimée Schuiteman, Andrea Vlastuin, Dennis Bakkenes, Jelle Boersma, Jochem Kamphuis, Lars van Golen, Merel van Malenstijn, Michelle ter Maaten, Robin Klein, Samantha Sikkes, Saroya Ecker, Swen Folmer

Wekerom: Raquel Schreuder

Woudenberg: Iris Vlastuin

Zwartebroek: Tim van Beusekom

Vmbo Theoretische leerweg

Barneveld: Talitha Franken

Nijkerk: Annelotte Verduin

Voorthuizen: Casper Outshoorn