• Schoolkorfbaltoernooi Voorthuizen > Voorzitter Arnold Looyen reikkt de beker uit aan Kon. Wilhelminaschool 8b (winnaar in groep 8)

    Henk Hutten
  • Schoolkorfbaltoernooi Voorthuizen > Alle bekerwinnaars samen op de plaat

    Henk Hutten
  • Wheemschool groep 4.

Wilhelminaschool winnaar schoolkorfbal in Voorthuizen

VOORTHUIZEN Teams van de Wilhelminaschool hebben donderdagavond de eerste prijzen gewonnen bij de groepen 6, 7 en 8 tijdens de finale van het Van den Hul & Luigjes/c.k.v. Spirit schoolkorfbaltoernooi in Voorthuizen.

De voorrondes werden maandag- en woensdagavond gespeeld op de velden van Spirit. De 51 teams van de vijf basisscholen uit Voorthuizen - met in totaal ruim vijfhonderd kinderen - speelden ruim driehonderd wedstrijden.

De organisatie kijkt terug op ,,een prachtig verlopen toernooi''. „Schoolkinderen, leraren, ouders, opa's en oma's; iedereen was aanwezig bij de grootste familie van Voorthuizen.''

Tijdens de finales op donderdagavond moesten bij verschillende groepen strafworpen de beslissing brengen vanwege gelijke eindstanden. ,,Spannend dus, maar daardoor een prachtig sportief samenzijn'', aldus de organisatie..

Anita van Beek-Hazeleger reikte samen met Spirit-voorzitter Arnold Looyé junior aan het einde van het toernooi de bekers uit. De winnaars van de groepen 6 en 8 nemen volgende week zaterdag deel aan het Gelders scholenkampioenschap.

De eindstanden:

Groep 3: 1. Van de Berghschool 3b; 2. Koningin Wilhelminaschool 3b; 3. Wheemschool 3b; 4. Wheemschool 3a; 5. KWS 3c; 6. Van de Berghschool 3a; 7. KWS 3a.

Groep 4: 1. De Wheemschool 4a; 2. Van de Berghschool 4a; 3. Van den Berghschool 4c; 4. Wheemschool 4b; 5. Van de Berghschool 4b; 6. Koningin Wilhelminaschool 4c; 7. KWS 4b; 8. De Hoeksteen 4a; 9. KWS 4a; 10. De Hoeksteen 4b.

Groep 5: 1. Van de Berghschool 5a; 2. Koningin Wilhelminaschool 5a; 3. De Hoeksteen 5a; 4. Van de Berghschool 5b; 5. Koningin Wilhelminaschool 5b; 6. Wheemschool 5b; 7. Wheemschool 5a; 8. De Regenboog 5a.

Groep 6: 1. Koningin Wilhelminaschool 6a; 2. Wheemschool 6b; 3. Wheemschool 6a; 4. Koningin Wilhelminaschool 6b; 5. Van de Berghschool 6c; 6. Van de Berghschool 6b; 7. Van de Berghschool 6a.

Groep 7: 1. Koningin Wilhelminaschool 7a; 2. Wheemschool 7b; 3. Wheemschool 7a; 4. De Hoeksteen 7b; 5. KWS 7b; 6. De Regenboog 7a; 7. Van de Berghschool7a; 8. De Hoeksteen 7a; 9. Van de Berghschool 7b.

Groep 8: 1. Koningin Wilhelminaschool 8b; 2. Wheemschool 8a; 3. KWS 8a; 4. Wheemschool 8b; 5. Van den Berghschool 8a; 6. Van de Berghschool 8b; 7. Wheemschool 8c; 8. De Hoeksteen 81; 9. De Regenboog 8a; 10. Van de Berghschool 8c; 11. KWS 8c.

Op foto 1 de winaars van groep 8: het team Koningin Wilhelminaschool 8b. Op foto 2 alle winnnende teams.