• Ed Oudenaarden

Bij deze JFC-leerlingen kan de vlag uit

BARNEVELD/REGIO Voor de eindexamenleeringen van het Johannes Fontanus College was het woensdag een spannende dag. Bij onderstaande scholieren kon in de loop van de middag de vlag uit.

De namen van de leerlingen die op De Meerwaarde hun diploma hebben gehaald, volgen donderdag.

ATHENEUM
Barneveld Jelle de Boer; Marc  Bouman; Evita  Brussen; Mlek  Celebi; Danique van Dop; Amber Dresken; Bas van Es; Sanne van Geresteijn; Max van Ginkel; Amber de Greef; Jurrien  Guineau; Annet van den Hengel; Dorien Holwerda;Mariska Janssen; Eline van de Kieft;Demi van der Lee; Luke van Leijenhorst; Tess van der Linden; Marit ter Maaten; Seppide  Mahutian; Kenza Ouzid; Els  Pijlman;Robin Plantagie; Esther van Schaik; Sjors-Victor Schwarz; Tara Sieling; Annelies Slot; Gerjanne van der Snoek; Ruben Versteeg; Marc Versteeg; Bram van de Weert; Naomi de Wit; Noah Wolting; Karinke Zeldenrust; Nicky van Zijtveld
Ede Joëlle  Jansen
Harskamp Suzanne Hol; Eva Roelofsen.
Hoevelaken: Herlinde van der Gugten; Levy  Schimmel
Kootwijkerbroek: Denise van Donselaar; Woukelien Herweijer; Femke  Manten
Lunteren: Gerton van den Brink; Janet van den Brink; Renske de Bruin; Maron van de Fliert; Laura Goor; Else van Nijhuis; Max Pettai; Jeroen Roorda; Rebekka Vandeputte
Nijkerk: Benjamin Blankesteijn;
Nijkerkerveen: Marlous de Heer
Putten Geanne  Aalten; Lennart van de Geer; Geertjan van Oostende; Sabine  Oudshoorn; Hedy  Ruiter; Daniël  Stoffer; Robert Wallet;
Renswoude: Fabian Bakker
Stroe: Hadassa  Liefting; Robin Snetselaar
Terschuur: Bo de Koning;Laura Ringeling
Voorthuizen: Naomi  Afenkhena; Eline Bal; Lisanne van Bloemendaal; Chiara van den Brand; Yarko van Dijk; Vera van Dijk; Rachel  Fennema; Albert  Hooijer; Gera Hooijer; Merel  Hovius; Joël Klok; Mats Nijland; Coen Tertoogen; Julia van Westerneng
Wekerom: Justin Dantuma; Giset van Donselaar; Julian van de Kamp
Woerden: Johanna Harmsen
Zwartebroek: Annika van Smaalen

ATHENEUM-TECHNASIUM
Barneveld Frank van Beek; Arjan Blankestijn; Noor Brugman; Kim Hartgers; Joost Voskuilen; Mats Vroon
Nijkerk; Mark van Beek; Angelique Bouw; Nathan van Dusschoten; Maarten van der Hart
Putten Caroline van Cappellen; Leanne Eshuis;
Stroe: Joran Groot Wassink;
Voorthuizen Dianne van Veen

GYMNASIUM
Barneveld: Janine Bekebrede; Shanna Ceelen; David van de Groep; Mirthe Jansen; Karlijn Lugtenberg; Naroa van Nieuwamerongen; Tijmen van de Pol; Timon Udo
Nijkerk Jelle Loseman
Renswoude Sjoerd Dorrestijn
Voorthuizen Sara Brummer; Simone Franken; Mariëlle Hulst
Amersfoort Sjoerd Koenders

HAVO
Barneveld; Eva Bakker; Harmen Bakker; Arend Beens; Manon van Beijnum; Kerim Bektas; Esmée  Benus; Nina van Beusekom; Helena  Bosch; Tim van de Braak; Marleen van de Braak; Tirza  Brandsen; Bas van den Brink; Claude Davelaar;Thijs van Domselaar; Christof van Ede; Tijmen  Eikelboom; Thom van Elten; Nelleke van de Glind; Arnoud Gort; Carolien Grootendorst; Joas Haitsma; Marvin Hazeleger; Hannah van de Heg; Sjoerd van Hemmen; Mathijs Hille; Samuël van Ingen; Marieke de Jong; Oscar Kalfsbeek; Pieter Kamphorst; Kayleigh Kropf; Thirza Lagerweij; Myrthe Lagerweij; Youri Lam; Sandra de Lima; David van Maanen; Ruth Maasland; Anne Muis; Demi Nahumury; Sarah Nikkels; Laura van Raaij; Noor de Rooij; Femke van Rooijen; Justin Ruitenbeek; Melissa de Ruiter; Isa  Schreuder; Rowen  Schulte; Emilia  Simon; Elvan Sinay; Celine Slijkhuis; Sam Slijkhuis; Bert van de Stroet; Stijn Tissen; Niels Treffers; Mustafa  Uzun; Alex van Veenen; Sanne-Romee van Veluw; Jiska Versteeg; Rivka de Vos; Sem de Vries; Kirsten Winkel
Ede Leonie  Boer; Nathalie Jansen
Garderen Janick van Middendorp
Harskamp Julia van den Berg; Lisanne Beumer; Esmee van den Brink
Kootwijkerbroek; Jarno Broekhuizen; Bo Brons
Lunteren: Diana van Asselt; Charlotte Bouma; Justin Budding; Daisy van Essen; Niels Gilles; Stan Kattenbroek; Maartje Koudijs; Luuk Nouwen; Erik Schaafsma; Lars Teunissen
Nijkerk Inti Koreneef; Jette Koudijs; Matthias Rakhorst; Loïs Roelofsen; Roy van Steijn;
Putten Dineke  Boot; Marleen  Esveld; Joanne Lindeboom; Tom Storteboom
Renswoude: Chiel van den Essenburg; Veerle van Harten; Jelle van Verseveld
Scherpenzeel: Fabiënne  Balk; Thomas Ditewig; Youri van de Grift; Britt  Mandersloot; Beryl  Osnabrugge; Ricardo Pieper; Abia Veenvliet; Calvin Voets; Xandra Vogel
Stroe: Nathan van Harten; Sabine Kampert; Guido van Miltenburg;
Terschuur: Ruben van de Beek; Jens van Bezooijen; Arjen van de Koot; Rowan van de Poll; Niels  Riezebos; Britte Riezebos
Voorthuizen: Sharon  Afenkhena; Lian Bakker; Hidde van Beek; Sam Bouwman; Gelder van den Brink; Jarin  Bruinekreeft; Randy Buijs; Maika van Effrink; Bo van Engen; Chantal  Geurtsen; Iris Giezen; Daniëlla Groeneveld; Jop van der Hoef; Lisanne van den Hoek; Eline Kok; Lotte Kuijt; Dylan de Kwant; Alieke Legemaat; Alina  Martirosian; Marijn Mensink; Kiki Nouwens; Jesse van Popta; Jessica Sampiemon;Mille van Steeg; Isa Stormmesand; Marijn Voskuilen
Wekerom Tom van den Berg; Brigitte Theunissen
Woudenberg: Christy  Willigenburg; Nienke  Willigenburg
Zwartebroek: Kevin van Duinkerken;Ilse van Maanen 

HAVO-TECHNASIUM
Barneveld Manon Bosch; Mats Hartman; Ezri Molenaar; Pieterpaul Muis; Ceciel Rippen; Dave Stitselaar; Jannes van der Veen; Anne Wattimena; Levi Zuurman
Harskamp Jeroen van den Berg
Kootwijkerbroek Tom Lekkerkerker
Lunteren Rik Lagerwey
Nijkerkerveen Matthijs Berculo
Putten Bram Wassink
Renswoude Mark Wolleswinkel
Scherpenzeel Noah Overeem
Voorthuizen Jeanique  Pannekoek
Wekerom; Enrico Klok; Job van Wee

MAVO
Achterveld: Tim van Marwijk; Floyd de Vette
Barneveld: Gideon  Aalvanger; Ruben  Ariesen Emma van de Beek; Thomas  Beljaars; Willine van den Berg; Onno van den Breemer; Ian van den Brink; Tim Dekker; Noël  Demkes;Anna van Dijke; Robbert  Elzinga; Eva van Geerestein; Davey van de Glind; Daantje de Graaf; Jelle van de Haar; Emma de Haas; Rick van Harn; Jarno  Harthoorn; Pien van den Hee; Noël  Heimgartner; Yassin Helmy; Elise Hoekendijk; Maureen  Hogeveen; Justin ten Hove; Laura Huigen; Fabian Kleijer; Myrthe de Koning;Bram de Koning;Loes Lagerwaard; Marco van Maanen; Max Maat; Naomi ter Maaten; Isa  Poot; Levy  Prommenschenckel; Seth Reemst; Heidi Rijken; Lio Rozenberg; Sven Schakel; Mike Schimmel; Stacy  Schouten; Gido Stam; Rebecca Teunissen; Dominique Tuinhof; Damien van der Valk; Mirjam Versteeg; Iris Versteeg; Constance Vroombout; Andy van de Weerd; Marlous Wieske; Lotte van Wijk; Ryan de Wilde 
Ede Sem de Rooy; Geoffrey Veenvliet 
Harskamp: Laurens  Jansen; Bente  Onderstal; Elena van Voorst; Gaby van Voorthuizen 
Kootwijkerbroek: Sander van de Bor; Rik  Broekhuizen; Thomas  Brunekreef; Marjolein  Huijsman; Richard van Middendorp; Alex  Snellen.
Lunteren: Rik  Bakkenes; Alyssia van Beek; Inge  Budding; Anky van Ginkel; Dieke  Klomp; Roberto Koot; Manon van Omme; Denice Schuurman; Doreen Zandsteeg 
Nijkerk Josephine  Bakker; Max Censabella 
Otterlo; Guido van den Brink; Johan Evertsen 
Putten Jasper Luitjes 
Scherpenzeel Valerie van Ee; William van der Lee; Shen Wagensveld; Daan Westeneng 
Stroe Kevin van den Broek; Wilke van de Kamp; Henri Klarenbeek; Bente Visser
Terschuur Bas Ringeling 
Voorthuizen Amin Bakkali; Rense Bangma; Fleur van de Bor; Job Bos; Tom van de Bunt; Demi Ceelen; Bernard Coes; Dionne Docter; Laurine van de Fliert; Philip Geurts; Maud van der Horst; Ashley Kok; Tom Landman Danil Leeuwis; Abel van Middendorp; Rooze Niessen; Youri van Steeg; Sem Uijterwaal; Danique de Vries; Sanne Willemsen; Jelena Zwart 
Wekerom; Ramon Bruil 
Woudenberg; Breuni van Dronkelaal 
Zwartebroek  Bram van Leeuwen