• Pauw Media

Complete namenlijst geslaagden De Meerwaarde

BARNEVELD Door onvoorziene omstandigheden bij De Meerwaarde hebben niet alle namen van de geslaagde eindexamenkandidaten vorige week de krant gehaald. Hieronder alsnog de volledige lijst

PRAKTIJKONDERWIJS

BARNEVELD: Gertjan Hootsen

EDE: Kevin Pluimers

SCHERPENZEEL: Gerline van de Glind

ENTREE OPLEIDING (MBO NIVEAU 1)

[BARNEVELD Isa Greveling; Pascal van Sligtenhorst

BENNEKOM: Kevin van Steenbergen

DE GLIND: Evert Jan Achterstraat

EDE: Rowan van de Pol

EDERVEEN: William van Amerongen

KOOTWIJKERBROEK: Mika van den Brink

LUNTEREN: Joost van den Hul; Myrthe Smeets

PUTTEN: Jessica Bos; Justin van de Koot; Miriam Poldervaart; Rianne van Winkoop

RENSWOUDE: Dico van Bruggen

SCHERPENZEEL: Michael Robbertsen; Thalissa Pater

WOUDENBERG: Marianne Verbeek

VMBO BASISBEROEPSGERICHTE LEERWEG

BARNEVELD: Bas Brunekreef; Dennis Leeuwis; Ginoë Lawalata; Julia Tolboom; Louise Brom; Lucas van den Brink; Rik Davelaar; Roy van de Beek; Wilbert Brons

DE GLIND: Olivia Bruinier

EDE: Ivo van Campen; Jacobien Nap; Jurgen Derks; Lennart van Engelenhoven; Luc IJsselstijn; Marina van den Brink

EDERVEEN: Job Aartsen

GARDEREN: Harm-Jan Landeweer

HARSKAMP: Bram van Lagen; Dave van Milligen; Jarco Donker; Mark van Luttikhuizen; Melanie Kraak; Silvan van den Brink; Tamara Voskuil

KOOTWIJKERBROEK: Niek van Wessel

LEUSDEN: André Biemans; Jasper van Dusschoten

LUNTEREN: Anouk van den Heuvel; Benthe van Riessen; Herco van Plaggenhoef; Malissa Bos; Michel Klinker  

OVERBERG: Hanno Thomassen

PUTTEN: Bart Scholten; Gerrald van Elten; Judith Koopman; Justin van den Hul; Olaf Wassink; Sander van Meerveld

RENSWOUDE: Cynthia Overeem; Janno van Geerenstein; Kian van Kommer; Roy van Strien; Troy van de Pol

SCHERPENZEEL: Geert Zandvoort; Gilian Versteeg; Lex Vrijhoef; Mila Schoonhoven; Nina Ros; Rick Haanschoten; Wilma van den Brink

VOORTHUIZEN: Anne van Middendorp; Daniel van Beek; Esmeé van Maanen; Joram van Vliet; Lorenzo Vermeulen; Merel van den Heuvel; Ot Geurtsen

WOUDENBERG: Jordy van Velzen; Martin Haanschoten; Romy van Doorn

VMBO GEMENGDE LEERWEG

BARNEVELD: Annelot Hoog; Bart van Dijk; Cornita Groeneveld; Daisy van der Groef; Dana Langelaar; Esmée van Deuveren; Fleur van Milligen; Gerwin van Driesten; Harm Soetendaal; Jacco Bol; Jarno van den Brink; Jenny van Dam; Jesse Wolswinkel; Kimi van Deelen; Kim Kamerbeek; Lennart Goud; Levi Docter; Lianne van 't Foort; Lise Kok; Lotte Smit; Malissa van Beek; Marlon Moïse; Martijn van Beek; Mike van Davelaar; Naomi Jansen; Nathanaël Ouwendijk; Nick de Koning; Noa Taberima; Noëmi Laanstra; Noor Berger; Pam van den Broek; Pascale van Haaften; Romy van den Top; Romy van Veldhoven; Sara Brandsen; Sarah Lam; Sjaak Zegers; Skylor van Dusschoten; Thijmen Kap; Vera Catsburg; Vera Renshof

EDE: Amy van Baren; Andries Balke; Anneloes Brehen; Anne van den Brink; Bram van Leuven; Laura Tilstra; Lucas van Geresteijn; Marco Sprong; Mathijs de Haas; Peter Bakkenes; Rémi van Rijsbergen; Tobias Moree

EDERVEEN: Annika Heebink; Birgit Franke: Mike Koudijs

HARSKAMP: Jeroen Hendrikse; Johan Hol; Luca van Omme; Marjolein Blankespoor; Nena Markus

KOOTWIJKERBROEK: Daisy van de Hee; Gerdien Top; Gerjanne van den Top

LEUSDEN: Julian Hardeman

LUNTEREN: Femke Verbeek; Franda Roelofsen; Jurgen van de Hoef; Lisa Koeman; Melissa Kieft; Niels Verbeek; Ruben Simonsz; Sem Boekenoogen; Simone van de Poll; Sjors van Wolfswinkel; Tom Keijman; Willianne Verbeek

NIJKERK: Murron Goossensen; Damian van Donkersgoed

OTTERLO: Axel van der Hoef; Bram van Lambalgen; Ewout van Luttikhuizen; Maas van den Berg

PUTTEN: Kenan van den Ham; Lotte van Roekel

RENSWOUDE: Chimène Stam; Cindy van Deelen; Lisanne Boers; Michelle Vermeer; Nicole van Veller; Niels de Vries; Sophie den Hartog

SCHERPENZEEL: Abel Davidheimann Beek; Danique Pijpers; Shanna van Holland; Mirabell Jaspers

TERSCHUUR: Rosanne van de Pol

VOORTHUIZEN: Aniek van Dasselaar; Arjan Geurts; Chantal Stapelbroek; Fabian van den Top; Hans Steenkamer; Ilanieke van de Weetering; Jan Willem van Bentum; Joost Bruil; Jules Vlijm; Lars Goorhuis; Lars van Meerveld; Leon Hooft; Levi van Wakeren; Lorena van Panhuis; Marit Bouw; Mike van Westerneng; Rico Brink; Sharona Klarenbeek

WEKEROM: Fleur van de Kamp; Maikel van Hamersveld; Naomi van Lambalgen; Randy Morren

WOUDENBERG: Benthe Boonzaaijer; David van Heusden; Indy van Egdom; Jorn Heimensen; Stefan Haanschoten

ZWARTEBROEK: Joran van de Glind; Marjolein Westeneng 

VMBO KADERBEROEPSGERICHTE LEERWEG

ACHTERVELD: Beau van Doesburg; Britt van Middelaar; Demian van Donselaar; Femke Joosten; Finn van Ruitenbeek; Jeroen Ossendrijver; Larissa Voskuilen; Maartje van Ommen

AMERSFOORT: Nora van Oort

BARNEVELD: Abdullah Çigirci; Alina Vandepitte; Annelin Liebers; Bram van de Glind; Brent Kamphorst; Daan Meijer; Debora Pul; Denise Vlasman; Dennis Wolfert; Dilan Bektas; Dylan Donkersteeg; Gido van de Kraats; Irem Kazanci; Iris Roodenburg; Jasper van Veldhuizen; Jessica Blotenburg; Joëlle Breugem; Joey van Iwaarden; Julian Nes; Justin van den Brink; Lola van den Bos; Lonneke Wieringa; Marilen Ros; Marissa Groeneveld; Mirac Çelebi; Nathalie L' Amie; Nazli Çelebi; Niels Vos; Noa Kolkman; Romée Huijbregts; Rosaley van Oers; Ruben Boorsma; Sanne Hendriksen; Sara Aaloul; Sijmen Talapessy; Sjoerd Runhaar; Sven Berkhof; Talisha Foort; Thomas van de Craats

BENNEKOM: Rosalyn van der Hoek

DE KLOMP: Janieta Simonsz

EDE: Annelien Slemmer; Gerrit Hoogenraad; Luc de Putter; Lyonne Jacobsen; Melwin Mastenbroek; Thijmen Laban; William van den Top

EDERVEEN: Luc van den Brink; Nina Groters

ERMELO: Niels van Laar; Rowan Stip

GARDEREN: Demi Poel; Sil van Doesburg

HARSKAMP: Delano den Braber; Evita van den Brink; Hendri van Veenschoten; Lars Blankespoor; Sam Maree; Tamara van den Berg; Thomas de Jong

KOOTWIJKERBROEK: Bram van den Brink; Cleo Lagerweij; Gerbrig Dijkhuizen; Hanna de Jong; Robin Mouw; Sanne Verhoef

LUNTEREN: Alisha van de Krol; Brian Versteeg; Else Janssen; Jacintha van de Pol; Joelle Hardeman; Joyce Hensen; Louis van Harn; Selina van de Kuit; Sophie Busser; Tim de Bruin

NIJKERK: Bianca van Middendorp; Jonathan Oldenburger

OTTERLO: Andrea Hekman; Sara Huisman; Thom van den Brink

OVERBERG: Pjotr Dibbet

PUTTEN: Bart Boeve; Nemo van Kerssen; Ramon Jansen; Timo van den Heuvel

RENSWOUDE: Esmee ter Maaten; Jordi Cozijnsen; Linda van Leeuwen; Lucca Gravendeel; Milly van der Voort  

RHENEN: Gerco van Laar

SCHERPENZEEL: Danique Leijenhorst; Jikke van de Peut; Kim Ebskamp; Naomi Martens

STROE: Jacoline Bos; Maurice Schut; Stephan van Maanen

TERSCHUUR: Sam Bouw

VEENENDAAL: Luc Arkema

VOORTHUIZEN: Anouk Visser; Arent van Lambalgen; Esra Abbink; Gerrit Konstapel; Gisanne Kasse; Guy Mutsaers; Jurian Geurtsen; Laurens Broekhuizen; Richard Spreij; Robin Geurtsen; Rowan Zwart; Ruben Wolters; Sabine Davelaar; Sophie van Uffelen; Thijs Brons; Thijs Geurtsen

WEKEROM: Lizzy Veenstra; Robin Hooijer

WOUDENBERG: Caithlyn van Baaren; Derrel van Dijk; Erwin Pul; Joyce den Reijer; Kayleigh van Santen; Thomas Naaktgeboren

ZWARTEBROEK: Daan van de Kleut; Daan van de Pol; Kevin Berkhof; Mike van de Kleut

VMBO THEORETISCHE LEERWEG

BARNEVELD: Jens de Graaf; Lucas Franken; Tim Bouman

EDE: Joas van de Beek; Laurens Branderhorst; Rick de Boer; Rogier van Enk

LEUSDEN: Danique Wieser

LUNTEREN: Dianne van den Berg; Emma van Wolfswinkel

MAARSBERGEN: Kees Legemaat

OTTERLO: Bas Jonkers; Joy van Staveren