• Martijn Cornelissen
  • Pauw Media
  • Pauw Media
  • Pauw Media
  • Pauw Media
  • Pauw Media
  • Martijn Cornelissen

Geslaagd, de vlag kan uit!

BARNEVELD/REGIO De vlag kan uit, het feest kan beginnen. Hieronder een overzicht van de geslaagden in de regio. Dit bericht wordt aangevuld op het moment dat de redactie nieuwe uitslagen binnen krijgt.

DE MEERWAARDE, BARNEVELD

VMBO Basisberoepsgerichte leerweg

ACHTERVELD: Gudo van Ee, Stefan de Jong

BARNEVELD: Mohamed Atmani, Nandine van de Beek, Daphne Bos, Janno van den Brink, Lucky van den Broek, Chen Chen, Jesse Conrads, Alex van Dijk, Christiaan Donkersteeg, Joran Doornbos, Lorenzo van Dronkelaar, Erwin Folmer, Mike Freriks, Bart Gilles, Corne de Goede, Bart van den Hudding, Martijn Jaspersen, Demi van de Kamp, Evan van der Lee, Juliëtte Leeuwis, Kaley van Middendorp, Martan Renes, Sivar Renes, Daniël Slaa, Lonneke Swagers, Calvin Teiwes, Michelle Wien, Caren van der Woerd

DE GLIND: Dylan Doornenbal, Arun Sewmangal

EDE: Gert de Gijt, Chloë Timmermans, Jacco van Wagensveld

EDERVEEN: Janine van Beek, Kevin van Donkelaar, Diederik van Duinen, Jarno van 't Hol, Martijn van Klaveren, Mariëlle van de Kraats, Gerjanne Threels

HARSKAMP: Dani den Braber, Sem Markus, Alwin van Veenschoten, Melissa Vonk

KOOTWIJKERBROEK: Naomi van den Brink, Marion van Engelenhoven, Manuëla van den Hoek, Patrick Meijers

LUNTEREN: Jordi Blotenburg, Demi van den Broek, Teus van Essen, Gerrit van Grootheest, Wesley de Groot, Ilona van Harten, Cees Haverkamp, Aram Khatchatryan, Ricardo van Roekel, Marleen Roelofsen, Nikita Tichelaar, Nick van Zeggelaar

NIJKERK: Thom van Laar

OTTERLO: Jelle Meijer

PUTTEN: Mika van den Brink, Luke Wichers

RANDWIJK: Wilbert Roseboom

RENSWOUDE: Kaylee van Ark, Jochum Berkel, Tessa van Setten

SCHERPENZEEL: Bob van den Brink, Jim Eling, Manoek Hooijer, Ewout Verheij

SOEST: Christiaan Bleekemolen

TERSCHUUR: Jurian van de Beek, Silvan van Blankers, Jerwin Bobeldijk

UDDEL: Wilfried van Essen

VOORTHUIZEN: Naut Broekhuis, Gerco van de Craats, Jannita van Effrink, Deborah van de Klok, Melanie van Middendorp, Marieke van Wee, Chantal Wolters

WOUDENBERG: Jurre van den Berg, Marcel van de Haar, Nick van Oosterom

ZWARTEBROEK: Bas Druijff

VMBO Gemengde leerweg

ACHTERVELD: Fernando Bischoff, Julia van den Tweel

BARNEVELD: Talicia Arab, Jelle Blom, Santos van den Broek, Josina Catsburg, Bart van de Esschert, Dewi Gorter, Kyllian Hoek, Ramon van de Kamp, Robin Kuijpers, Wiljan ter Maten, Glenn Nellensteijn, Gülnihal Öz, Ginger Riem, Dion Roos, Laura Slijkhuis, Joey Splithof, Alida Veer, Dayne Veldhuizen, Ilona van Veldhuizen

DE GLIND: Jeffrey Brul, Olga Zwart

EDE: Demi van Veldhuizen

GARDEREN: Michel Busser

HARSKAMP: Annette Blankespoor, Felicia Borgers, Jamie Borgers, Sabine van de Krol

KOOTWIJKERBROEK: William van Maanen

LUNTEREN: Anne Burgwal, Rick Hendriksen, Kim Stroosma

OTTERLO: Julia van den Broek, Joep Elbertsen, Melissa Heij, Sanne Jonkers, Romy Soetendaal, Julia Versteeg

PUTTEN: Jill ten Beste, Mark Doppenberg, Geert Jansen

RENSWOUDE: Julian van den Brandhof, Niels van Geerenstein, Emma Verbree, Colinda Vlastuin

SCHERPENZEEL: Sigorney Diepeveen, Kim Geijtenbeek, Djoni van Ginkel, Dani Molhoek

STROE: Ilona Mensink

VOORTHUIZEN: André van den Berg, Luuk van Daatselaar, Tim van Daatselaar, Linda Dijkgraaf, Cas van Geresteijn, Stef van Geresteijn, Allard Goor, Roan Huisman, Jordy Kok, Justin Korf, Erik Meijer, Fay van de Pol, Gert-Jan Westeneng

WOUDENBERG: Jordi Groothuis, Jana van der Heiden

VMBO Kaderberoepsgerichte leerweg

ACHTERVELD: Jildes van Dijk, Nick van Marwijk, Lisette van Ommen

BARNEVELD: Aurora Aalders, Max van Asselt, Nina Bootsma, Elbert van de Braak, Chloë van den Brink, Susanne van den Brink, Tessa de Bruijne, Severijn Brussen, Kevin van Damme, Dana van Deuveren, Sefa Dinç, Nyno Dokter, Jarco van den Elskamp, Romy Freriks, Marvin van Geresteijn, Robin van Geresteijn, Sjors Heijdra, Rick van 't Hol, Nico Hols, Ramon Houtveen, Jennifer Hüttmann, Danique Jansen, Dustin de Jonge, Wessel de Jonge, Ashley Kleijer, Konrad van Krevel, Dennis Kroeze, Rico Kuijt, Sven Liebers, Aimee van de Pol, Nathalie van Roekel, Remco Rouwenhorst, Enzio Scibelli, Gisella Soto Escamilla, Gerrald van den Top, Cor Veenendaal, Mark van Veenen, Victor Wildeboer, Sander Zoethout, Maurits Zwart

DE GLIND: Gerlena Kroesbergen, Julia Muller, Wesley Ringnalda, Ramon Tolboom, Lulu Veen

EDE: Marice Boer, Jessica Derks, Roy van Eden, Roderick de Koning, Francis Loeve, Julian van de Pol, Lennard Slemmer, Ellis Teunissen, Berry Voskuil

EDERVEEN: Diederik van den Broek, Nando Davis, Johan Simonsz

ERMELO: Herrald Stip

GARDEREN: Jorrick van de Ruitenbeek

HARSKAMP: Mathijs van den Brink, Quinten van den Brink, Rick Mulder, Esther van Roekel, Arjan Roelofsen, Aron de Rooij, Lucille Rozendom, Lisanne van Veldhuijsen, Ruben Voskuil

HOEVELAKEN: Lyon van Putten

KOOTWIJK: Rosalie Lagerwey

KOOTWIJKERBROEK: Sabrina van den Brink, Marilêne Brom, Eline Lijbers, Wouda van de Pol, Anke van den Top

LUNTEREN: Sjanty van de Burgt, Diana Donkersteeg, Julian van Essen, Lisa van den Hudding, Estelle Kieft, Annelies Matena, Jordi Varela Bakker, Gerbe Vlastuin, Berry van Zoeren

NIJKERK: Amber Mulderij, Daniëlle Torsius

OTTERLO: Stefan van Beek, Melinda Broekhuizen, Iris van der Hoef, Roos Lagerweij, Joey Peters

PUTTEN: Jacco van den Bor, Jim van den Broek, Susanne Florijn, Wesley Geurtsen, Ramon Klompenhouwer, Mike Timmer, Edgar Tomassen

RENSWOUDE: Joël Donkelaar, Marco Heyting, Julian Vermeij

SCHERPENZEEL: Noura Bouyglafin, Bas Davelaar, Denise Ederveen, Larissa Geurtsen, Lisanne Haring, Menno van der Horst, Saskia Klein, Quinty van Maanen, Tanisha van Middendorp, Ryan Niekerk, Mike Pedron, Gerben Schonewille, Romy Veldhuizen

STROE, Jørgen van de Bovenkamp, Eliza Jansen, Jeroen de Koning

VOORTHUIZEN: Ilse Bakker, Melanie Bakker, Bram van Beek, Rob van de Beek, Marc Brons, Annemarel Burgers, Tim Elias, Denise van Essen, Rick Fledderus, Randy de Haas, Pascalle van 't Hazeveld, Jesse van den Heuvel, Kevin Huisman, Syl Jansen, Sanne van Koot, Quinten Mutsaers, Roy Mutsaers, Yorinde van Panhuis, Jo-Anne van de Poll, Roan Rozendaal, Manon Waaijenberg, Rick Westerbeke, Melvin Wiedeman, Melissa Willemse

WEKEROM: Henk van den Berg, Enrico Schreuder

WOUDENBERG: Sanne van den Berg

ZWARTEBROEK: Eline Davelaar

VMBO Theoretische leerweg

BARNEVELD: Sarah Al-Hindi, Lisan Beens, Gerben Bos, Pim Brandsen, Annelore van de Craats, Koen van Dijk, Denise Erkens, Esan Fedai, Edgar Hartkamp, Janine Joosten, Rick de Klippelaar, Olga van Laar, Alisa ter Maten, Mike Nellensteijn, Rick van der Niet, Jiske Pool, Ilse Schreurs, Mitchell Schuiteman, Noa Smink, Sam van Staveren, Joelle Top, Annelie Veldhuizen, Celine Versteeg, Thomas van de Vliert, Margreet van Voorthuizen, Manon Vos, Tim van Vulpen

DE GLIND: Jennifer van der Vorst

EDE: Johan Top, Noah Walet

GARDEREN: Nick van Engelen

HARSKAMP: Sanne-Fleur Duits

KESTEREN: Sanne Verhoeks

KOOTWIJK: Jaron Wandel

KOOTWIJKERBROEK: Linda van den Elskamp, Julia Jansen, Esther Mandersloot, Age Methorst

LUNTEREN: Eelco Bakker, Karlijn Blankespoor, Marinda Henken, Lotte Johannes, Rick Mulder, Winke Roelofsen, Romke van de Steeg, Tim Stroomberg, Ilona Tichelaar

OTTERLO: Lisa Bruil, Saskia van Wijnen

PUTTEN: Nico van Bloemendaal, Lars van den Broek

RENSWOUDE: Reinout Mooij, Daniel Pestka, Melissa Scholten, Hendrik-Jan Scholtus

SCHERPENZEEL: Joyce van den Brink, Michelle van Ginkel, Daniël Hendriks, Angela Klomp, Romy Osnabrugge, Tessa Vink

VOORTHUIZEN: Meriam Koster, Jeanique Pannekoek, Bartanja Steenkamer, Quinta de Vries

WOUDENBERG: Vincent van Asselt, Mayke Koopmans

PrO Entree

BARNEVELD: Selena Baars, Joey Koot, Ruben Kühnen, Kim Meinardi, Sabrina Salah

DE GLIND: Sabrina Oosterveen

DE KLOMP: Jan Simonsz

HARSKAMP: Jordy Gerritsen

LUNTEREN: Gerwin Klein, Tess Stomphorst, Arjan Wolfswinkel

OTTERLO: Julian Maassen

PUTTEN: Thom Gijsbertsen, Martijn Timmer

SCHERPENZEEL: Melissa Haring

VOORTHUIZEN: Kelly van Eijk, Mike Kloezeman, Rieco Top, Wijnand Vermeer

WOUDENBERG: Sjoerd Bakkernes, Michelle van Voskuilen

JFC BARNEVELD

MAVO

ACHTERVELD: Raoul van Doesburg

BARNEVELD: Lamyae Aaloul, Jelmer Arissen, Noah van Beusekom, Marjolijn de Bliek, Diana Boorsma, Sophie Dibbet, Vera van Dijk, Toby Drost, Nick Fraanje, Dennis van de Glind, Ali Gõktas, Mike Gortmans, Ruben Gundelach, Jochem Hogeveen, Emma Hot, Thom Houweling, Diede Kieft, Frank Koot, Anniek van de Koot, Jordy van de Kraats, Jarno van Lagen, Kim van 't Land, Romée de Lima, Simone van de Munt, Janne Nagtegaal, Daan Oorsprong, Jorden Oosterhoff, Evie Ploeg, Jessy Roobol, Sanne Scherrenberg, Celine Slijkhuis, Anouk Snels, Féline Sobels, Julia Tuinhof, Rachel Tukker, Muhammed Uzun, Ties Versteeg, Tim Versteeg, Daniel van der Weijden, Danny Zegers, Léon van Zevenbergen

HARSKAMP: Martijn van den Berg, Hilmar van den Brink, Robert-jan van den Brink

KOOTWIJKERBROEK: Joël Elbertsen, Rosali van Essen, Julian Haasjes, Alwin van de Krol, Mark van Laar

LUNTEREN: Marc van den Berg, Tessa van den Berg, Daisy Donkelaar, Sophie Drapers, Inge Hol, Charmaine Munter, Emma Rijnders, Arnoud Veenema, Ashley Verschuur, Janine Westeneng

NIJKERK: Anne van Asperen, Carlo Geurts, Michiel de Haan, Sjoerd van der Stelt

OTTERLO: Nancy Evertsen

PUTTEN:Robert Donker, Dinand van Pelt

RENSWOUDE: Emma Drost

SCHERPENZEEL: Andreas van den Berg, Angela Blom, Jeffrey Elert, Merith Erisman, Maurits de Groot, Ryan Renes, Laura Robbertsen, Lara Shekho, Mirjam van Velthuizen, Dennis Voskuijlen, Robin Wagensveld, Chiel van Wee, Stefan Willigenburg

STROE: Bradley Bruinekreeft, Marijn Brunekreef, Denise van Dijk, Hielke van de Kamp

VOORTHUIZEN: Matthias den Besten, Bart Braam, Rowin Brand, Myrthe van den Brink, Demi Brom, Joost Buijtenhuis, Kevin van Engelenhoven, Lisa Floor, Nick Florijn, Lisanne van den Hoek, Bram Hulsbosch, Bradley Jansen, Julia van de Koot, Joël van Leuven, Jelle Lubbersen, Sharon van Middendorp, Joost Mulder, Thomas Raijmakers, Jesper Schaap, Kevin van Veldhuizen, Annieke Vlastuin, Reijmar Westerbroek, Joris Zevering, Manon Zwart

WEKEROM: Gianne Vlastuin

ZWARTEBROEK: Kebi van de Kleut, Wouter van Leeuwen, Dee Jay Pijpers

HAVO

BARNEVELD: Sura Abdullaeva,Willaert Bax, Mariëlle Benus, Charlotte Boin, Corinda Bol, Emiel van der Boon, Leonie Bos, Erwin van de Braak, Esmée Brouwer, Lisa Brouwer, Pim Bruinekreeft, Denise Brunekreef, Juliëtte Buisman, Laura Cozijnsen, Joëlla van Dijk, Vincent van Dijk, Sander Doest, Bart van Domselaar, Julia Dormans, Liam van Druten, Danny Dusschooten, Maud Ebbers, Rachel Evers, Mariëlle van Garder, Amber Garrits, Matthijs van Ginkel, Jelle de Graaf, Talitha Harthoorn, Mieke Hasselaar, Nick Hebing, Joëlle van de Heg, Tonnie Heijdra, Marleen van Hoef, Robert de Hoop, Rosanne ten Hoven, Daniel van de Kamp, Ivar Knoester, Julia van Koesveld, Daphne de Koning, Natasja Konstapel, Rik van de Koot, Jari Koppenaal, Ayla Kraaijeveld, Niels Krijt, Brian Kuipers, Mike van der Lee, Richelle van Meerveld, Ruben Overeem, Jorden Paays, Djenell Pattij, Astrid de Rijk, Frank Rippen, Nadia Roeleveld, Annabelle van de Ruit, Henco Schaap, Babette Schroeter, Berend Slijkhuis, Noémie Tijman, Elianne Trouwborst, Asnath Tureay, Lars de Valk, Lars Verbree, Celine Verhoeks, Coen Versteeg, Aron Vink, Michelle van Voskuilen

Sjoerd de Vries, Teun de Vries, Thom Wien, Noor Wingelaar, Julius van Wingerden

GARDEREN: Femke Tarnóczy

HARSKAMP: Joanne Blankespoor, Celesta van den Brink, Marisa Heij, Lianne van Zwetselaar

KOOTWIJKERBROEK: Kim van den Broek, Lydia Brunekreeft, Richelle Dekker, Debbie Dijkhuizen, Demi Dorgelo, Thom van Eck, Renée de Jong, Maaike Kampert, Eline van Maanen, Carolien Meijers, Maikel Noorlander, Jeroen Ruiter, Patrick van Veldhuisen

LUNTEREN: Tessa van den Brink, Arianne van Donselaar, Thomas Fikke, Boris Jonker, Jesse Koudijs, Fleur Noorlander, Floris Roelofsen, Eline Roordink, Esra Salakory, Lotte van de Vliert

NIJKERK: Mieke van Beek, Naomi Bruins, Luuk de Graaff, Joanne Nijzink, Erwin van Puurveen

OTTERLO: Willianne van Luttikhuizen

PUTTEN: Daniëlle van den Brink, Karel van Dompseler, Bram Doppenberg, Marleen van Nijhuis, Karlijn Oussoren, Anne van Riessen, Anne Roos Scheepsma, Sanne Wassink, Henrik van Winkoop

RENSWOUDE: Danique van Dop

SCHERPENZEEL: Lars van den Brandhof, Joëll Hendriks, Matthijs de Koning, Simon van Luik, Juan Molhoek, Bram Willigenburg, Jesper van Zanten

STROE: Josh Bleijenberg

VOORTHUIZEN: Aaron Bakker, Niels van de Beek, Shefro Booi, Madelief van de Bor, David van den Bosch, Leon Bravenboer, Henrico Brom, Lejon Bruinekreeft, Anita Dijkgraaf, Joyce van Essen, Lise van der Gaag, Job van Geresteijn, Jasper Hallie, Marieke Hartog, Gertjan van der Hoef, Jarno van den Hudding, Evan Jansen, Rick Kelderman, Gerco Kleijer, Niels Kuijt, Martijn van de Kuilen, Melvin van Lagen, Bram van Middendorp, Thijs Mulder, Jacco Pater, Eline van Popta, Mirthe van Sligtenhorst, Cas Uijterwaal, Julia Visser, Levi Vlijm, Melle van Weert

WOUDENBERG: Bettine Willigenburg

ZWARTEBROEK: Calice Bock, Jarco Davelaar, Daniel Gundelach, Tirza Gundelach, Michiel van de Veen

HAVO TECHNASIUM

BARNEVELD: Gerro Bos, Guus Bouw, Nick Broekhuizen, Bob van Dijk, Ezra Gommers, Bernard de Graaf, Gerike van de Krol, Sharon Kwakernaak, Bart Laros, Abraham Wisman

PUTTEN: Frans van Dam

VOORTHUIZEN: Bart Kalkman, Edwin Koot, Stijn Nijland

JFC GYMNASIUM

BARNEVELD: Tygo Beekman, Luuk van Esveld, Amber van Ginkel, Hilde Pater

NIJKERK: Mattijs Blankesteijn

VOORTHUIZEN: Annemieke Lubbersen

VWO technasium

ACHTERVELD: Danny Janssen

BARNEVELD: Maud Kok, Nynke Meijer, Rink van de Stroet

PUTTEN: Jan Bart van de Kamp

TERSCHUUR: Timon van Middendorp, Thom van de Veen

VOORTHUIZEN: Patrick Busser

VWO

BARNEVELD: Anya Besselsen, Imke Besselsen,Lisanne Bol, Ivette Bonestroo, Anna van den Brink, Berend van den Brink, Remco Brouwer, Daan Bruinekreeft, Daan van Dijk, Amber Dijksterhuis, Kevin Eskens, Peter David Faasse, Denys Flederus, Gino van Ginkel, Sander de Goeijen, Maarten van de Groep, Feline de Groot, Marscha Grotenhuis, Gerjan Heijkoop, Robbert-Jan van de Kieft, Marcel Klomp, Linda van de Krol, Sannah de Kruif, Rachel van der Lugt, Myrthe Majoor, Sarah Mugge, Ruth Petri, Paul Riezebos, Mark Ruikes, Stefan Rutgers, Rutger Schaap, Iris van Schaik, Sophie Schueler, Marleen Snapper, Elske van der Snoek, Ruben Spruijt, Stephan Tukker, Dennis Uleman, Mehmet Uzun, Janneke van der Valk, Timon Verstoep, Armando van Vlastuin, Carola Vos, Arieke de Vos, Matthan Westerneng

HARSKAMP: Arjan Beek, Gerdi van der Hoef, Ruben Schreuder

KOOTWIJKERBROEK: Marijke van de Beek, Marcel Goorhuis

LUNTEREN: Leonie de Regt, Iris Vlastuin, Tina van Wolfswinkel

NIJKERK: Matthias Blankesteijn, Anne van den Brink, Daantje Doest, Leonie Fitskie, Ewout van den Pol

OTTERLO: Jacobien Morren

PUTTEN: Liset Esveld, Vera Stoffer, Joanne van Winkoop

SCHERPENZEEL: Niels van Ee, Iris Heller, Lisanne van der Veer

STROE: Henriko Bakkenes

TERSCHUUR: Gerco van de Fliert

VOORTHUIZEN: Tamar den Besten, Femke Boersma, Denise Brom, Joël Fennema, Sander van Koesveld, Sven van 't Ooster, Denise Ruitenbeek, Rolf Schuiteman, Rosalie van der Stege, Rachel Stoffelsen, Anouk Veijer, Joanne Westeneng

WEKEROM: Joris Kingma

ZWARTEBROEK: Madelie van Leijenhorst, Nadine Mastenbroek

ICHTHUS COLLEGE VEENENDAAL

Atheneum

EDE Janneke Kiefte; Rosa Haverlach; Anne-Jan van der Steen; Jurjan Havelaar; Koen Annot; Mirjam van Hemmen; Niels Verdonk; Sophie van Zijverden; Timo Meijerink;

LUNTEREN; Bastiaan Spee; Hans van Malsen;

RENSWOUDE; Elja Verkerk;

SCHERPENZEEL GLD; Marije van der Poel;

WOUDENBERG; Daan Verboom; Luuk Blok; Tabitha van Krimpen;

Gymnasium

SCHERPENZEEL GLD; Lisette Roffel;

EDE; Maarten Laban; Nicky Groeneveld; Susan Bondt; Auke Termorshuizen; Gerjon van Dam; Jos Elbertsen; Lieneke Overeem; Matthias Hazeleger; Mirja Smit; Mirthe Termorshuizen; Willemijn Laban;

EDERVEEN; Hanna van Bragt; Henrieke Tollenaar; Janine Groters; Joanne van Roekel; Lisanne van Beek; Maria van Heerdt; Maritt van Laar; Marlou Fluit; Thirza van Erk;

LUNTEREN; Anneleen van der Lingen; Bernard van de Weerd; Corrie Groeneveld; Joanne Versteeg; Jojet Roelofsen; Laura Mostert; Lisa Zandsteeg; Marieke Lagerwey; Rianne van Breeschoten; Romy Gerritsen; Simone Hulsman;

RENSWOUDE; Annick Mooij; Deborah Baelde; Simone Geijtenbeek;

SCHERPENZEEL; Anneke van de Maat; Aline van Dijk; Jorike van Doorn; Sophie van de Weerd; Thomas Keurhorst;

WOUDENBERG; Elke van Middendorp; Emma Treep; Marco Kruijsbergen; Michelle van Vliet; Renske Moesbergen; Robert van de Lagemaat; Robin van Keulen;

VMBO Theoretische leerweg

EDE; Jacco Ottink; Annelisa Hekking; Arwin van Eeken; Gerben Mateman; Jacolien Frentz; Jehanne van de Stolpe; Joost Branderhorst; Lianne Huizing; Matthias ten Ham; Roedolf Kiers; Thera Roskam; Thijs van Silfhout;

LUNTEREN; Aalt van Maanen; Arne van Malsen; Eveline van der Lingen; Evert-jan Mostert; Ilse Schuurman; Marc Hardeman;

RENSWOUDE; Edith Zandvliet; Emma Struijk; Mark van Ginkel;

SCHERPENZEEL GLD; Aris Baars; Arjan van Dijk;

WOUDENBERG; Anne Marije Zandee; Bas van Jaarsveld; Hilde Legemaat; Jurgen Blokhuis; Tim de Man;

CHRISTELIJK LYCEUM VEENENDAAL

MAVO

EDERVEEN: Rick Hendriksen.

RENSWOUDE: Giovanni Bekker, Levi van Essen, Armani van de Fliert, Daniëlle Jansen, Behzad Khaliqi.

SCHERPENZEEL GLD: Bram Theunissen.

HAVO

BARNEVELD: Jari van den Heuvel.

EDERVEEN: Tessa de Wit.

RENSWOUDE: Wim van de Glind, Rowahr Houthuijzen.

SCHERPENZEEL GLD: Dennis Bergsma, Lotte Gaasbeek, Petra van Raaij.

Atheneum

EDERVEEN: Tom van Ginkel.

RENSWOUDE: Ralph Boom, Annelies Dorrestijn, Louise de Man.

SCHERPENZEEL GLD: Marcel Brons, Catja Mastebroek, Stijn van Woerkom.

VAKCOLLEGE MAARSBERGEN

4 Bouwtechniek Metselen Kaderberoepsgerichte Leerweg

SCHERPENZEEL: Duncan Kamphorst.

4 Bouwtechniek Schilderen Basisberoepsgerichte Leerweg

WOUDENBERG: Quinten Steenbeek.

4 Bouwtechniek Timmeren Kaderberoepsgerichte Leerweg

WOUDENBERG: Marijn Wildschut

4 Consumptieve techniek Breed Basisberoepsgerichte Leerweg

WOUDENBERG: Jamie Feijen, Jennifer Vreeswijk.

4 Consumptieve techniek Breed Kaderberoepsgerichte Leerweg

SCHERPENZEEL: Kelsey Snellen;

WOUDENBERG: Twan Meekhof, Daniël Moesbergen, Amanda Talya, Fleur Vink, Levy van der Wiel;

4 Installatietechniek Kaderberoepsgerichte Leerweg

WOUDENBERG: Rik Proosten, Nicky Hulleman

4 Theoretische Leerweg

Rick van Ginkel; Gert van Holland; Anouk Labrie; Max van Lambalgen; Dennis Meijboom; Eva Vink.

GUIDO DE BRÈS, AMERSFOORT

Basisberoepsgerichte leerweg

WOUDENBERG: Auke van Amerongen; Vera Amerongen; Mattanja van Ewijk; Hendrik Jansen; Tjeerd van de Peut;

Kaderberoepsgerichte leerweg

PUTTEN: Alieke Datema;

VOORTHUIZEN: André Buitenhuis; WOUDENBERG: Maria Camila van Heusden; Kevin Oussoren;

Theoretische leerweg

PUTTEN Steven Veerman

VOORTHUIZEN: Jalien Konstapel;

WOUDENBERG: Mark Verweij;

HAVO

BARNEVELD: Krijn Runhaar

PUTTEN: David van den Brandhof; Linda Koopman; Aron Schouten; Carlijn Schouten;

WOUDENBERG: Matthias Hazeleger;

VWO

BARNEVELD: Nathalie Hollaar;

PUTTEN: Marleen Korsaan;

CORDERIUS COLLEGE

MAVO

ACHTERVELD: Kelly Voorburg

WOUDENBERG: Nina Abedi; Jurre Blokland; Bianca van Dijk; Renee Hazeleger; Danique Ketelaars; Timo Klarenbeek; Jeffrey Meerbeek; Esther Moesbergen

HAVO

ACHTERVELD: Tim Doppenberg

WOUDENBERG: Mathieu Bangma; Elles van Beijnhem; Marieke Bijker; Rosanne van Donselaar; Justin Fluit; Luuk Hazeleger; Bo de Jong; Charon Ketelaars; Justiaan Lamberink; Itze Los; Iris van Nieuw-Amerongen; Samantha Noij; Bart Velthuizen; Esmée van Zon

Atheneum

ACHTERVELD:Lars Ossendrijver

WOUDENBERG: Remko van Gestel

VAN LODENSTEIN COLLEGE, AMERSFOORT

Atheneum

BARNEVELD: Johanneke de Bruin, Bram Cijsouw, Gerlinde Dijkstra, Pieter Hoogstraten, Gert-Jan Kampert, Martin Kauffmann, Otto Kieft, Marieke Kooiker, Alinde de Kruif, Sanne van Nifterik, Ilse de Waard

EDERVEEN: Wilbert Westerbeke

KOOTWIJKERBROEK: Matthijs Waaijenberg

LUNTEREN: William Wernsen

NIJKERK: Niels Engberts, Kyra Hijwegen, Willeke van Moorselaar, Thomas ten Voorde

NIJKERKERVEEN: Nicolien Slingerland

PUTTEN: Annelise Huissen, Nienke Westerbroek

SCHERPENZEEL: Diederick Clements, Lisette Kroneman, Josine Leeuwdrent, Hermen van Westen

STROE: Willine van den Brink

VOORTHUIZEN: Renate Nagel

WOUDENBERG: Martin van Andel, Sarieke Bout, Arthur Polder, Hanneke ten Voorde

HAVO

BARNEVELD: Inge-Marie de Boer, Esther van den Brink, Sophianne van Garderen, Gerben Golstein, Arjen van de Kieft, Everdine van de Kieft, Tjalyn de Korte, Willeke van de Kraats, Lisanne van Laar, Anneke Noorlander, Jesse Pladdet, Mirjam van Rijswijk, Sophie Roos, Neil Schreuder, Steve Schreuder, Connie Stroomberg, Mandy Uleman, Albert Waaijenberg, Rianka Waaijenberg, Marc van Walsem

EDERVEEN: Gert van Steenbergen, Wilco Thomassen

KOOTWIJKERBROEK: Lidian van den Brink, Carolien van 't Foort, Anne Griffioen, Peter van de Pol, Janine Wilbrink

LUNTEREN: Gerlinda Achterstraat, Joyce van de Haar, Pieter ter Maaten, Harm Jan van der Ree Doolaard, Ellen Zeeman

NIJKERK: Hendri van Lagen

NIJKERKERVEEN: Henco van de Heg

PUTTEN: Robert Clements, Henk Doppenberg, Henriëtte van de Kamp, William van Moorselaar, Emma Remijn

RENSWOUDE: Joanne van Voorthuijsen

SCHERPENZEEL: Reindert Berkhof, Hendri Donselaar, Hendry Jansen, Daniëlle van de Kleut, Willemijn Methorst, Carina van de Vliert, Channah van Wolfswinkel

TERSCHUUR: Bart van de Beek

WOUDENBERG: Esther van Baaren, Joost Bouman, Robert Brandemann, Areke Breugem, Arinda van Dijk, Esther Florijn, Daan Fortuijn, Monica Heldoorn, Rosemarie Hulsman, Anike van de Pol, Arjan Roodnat, Esther van der Wind, Heidi van der Wind, Niels van der Wind

ZWARTEBROEK: Erik van Essen

MARNIX COLLEGE EDE

VWO

BARNEVELD: Anna Perfors

EDERVEEN: Daan van Sonsbeek

HARSKAMP: Geoffrey Groenendaal, Diederik Hulsbergen

LUNTEREN: Doortje de Boer, Patrick Bruijnes, Anne Harmsen, Laura van der Hee, Iris Losekoot, Jelle Meijer

OTTERLO: Merel Meijer, Lisa van der Panne

HAVO

LUNTEREN: Laura van Boom, Danique Luttikhuisen, Romy van Riessen, Pepijn Schimmel, Laura van den Top

OTTERLO: Guus Abbing, Gilles van Beek, Romy Bruil, Esra van Dijk, Céline Hazeleger, Daan Kampert, Sabine van Lagen, Lobke Meijer, Bart van de Pol

MAVO

HARSKAMP: Arlean van de Blaak

OTTERLO: Naomi Bruil, Benson van der Hulst, Ilse van Lagen