• Pauw Media
  • Pauw Media

Geslaagden De Meerwaarde

BARNEVELD Na een spannende periode kregen deze leerlingen van De Meerwaarde woensdag goed nieuws: ze zijn geslaagd.

Praktijkonderwijs

BARNEVELD: Gertjan Hootsen

Entree Opleiding (MBO niveao 1

BENNEKOM: Kevin van Steenbergen

DE GLIND: Evert Jan Achterstraat

EDE: Rowan van de Pol

EDERVEEN: William van Amerongen

KOOTWIJKERBROEK: Mika van den Brink

LUNTEREN: Joost van den Hul

RENSWOUDE: Thalissa Pater

SCHERPENZEEL: Michael Robbertsen

VMBO Basisberoepsgerichte leerweg

BARNEVELD: Louise Brom, Lucas van den Brink, Rik Davelaar, Wilbert Brons,

DE GLIND: Olivia Bruinier

EDE: Jacobien Nap, Jurgen Derks, Lennart van Engelenhoven, Luc IJsselstijn, Marina van den Brink

GARDEREN: Harm-Jan Landeweer

HARSKAMP: Bram van Lagen, Mark van Luttikhuizen, Tamara Voskuil

LUNTEREN: Benthe van Riessen, Herco van Plaggenhoef, Malissa Bos, Michel Klinker

OVERBERG: Hanno Thomassen

PUTTEN: Bart Scholten, Gerrald van Elten, Justin van den Hul

RENSWOUDE: Janno van Geerenstein, Roy van Strien, Troy van de Pol

SCHERPENZEEL: Gilian Versteeg, Lex Vrijhoef, Nina Ros, Rick Haanschoten

VOORTHUIZEN: Anne van Middendorp, Daniel van Beek, Lorenzo Vermeulen, Merel van den Heuvel

WOUDENBERG: Martin Haanschoten, Romy van Doorn

VMBO Gemengde leerweg

BARNEVELD: Annelot Hoog, Bart van Dijk, Cornita Groeneveld, Daisy van der Groef, Dana Langelaar, Fleur van Milligen, Gerwin van Driesten, Kimi van Deelen, Levi Docter, Lianne van 't Foort, Lise Kok, Malissa van Beek, Marlon Moïse, Mike van Davelaar, Nathanaël Ouwendijk, Nick de Koning, Noëmi Laanstra, Pascale van Haaften, Romy van den Top, Sara Brandsen, Sarah Lam, Thijmen Kap, Vera Catsburg, Vera Renshof

DE GLIND: Szymon Tauzowski

EDE: Laura Tilstra, Marco Sprong, Mathijs de Haas, Tobias Moree

EDERVEEN: Annika Heebink, Mike Koudijs

HARSKAMP: Luca van Omme, Marjolein Blankespoor, Nena Markus

KOOTWIJKERBROEK: Gerdien Top, Gerjanne van den Top

LUNTEREN: Jurgen van de Hoef, Ruben Simonsz, Simone van de Poll, Sjors van Wolfswinkel, Tom Keijman

NIJKERK: Murron Goossensen

OTTERLO: Bas Jonkers, Maas van den Berg

PUTTEN: Kenan van den Ham

RENSWOUDE: Chimène Stam, Lisanne Boers, Michelle Vermeer, Nicole van Veller, Niels de Vries

SCHERPENZEEL: Danique Pijpers

TERSCHUUR: Rosanne van de Pol

VOORTHUIZEN: Aniek van Dasselaar, Arjan Geurts, Fabian van den Top, Hans Steenkamer, Ilanieke van de Weetering, Jules Vlijm, Lars Goorhuis, Lars van Meerveld, Leon Hooft, Levi van Wakeren, Lorena van Panhuis, Mike van Westerneng, Rico Brink, Sharona Klarenbeek

WEKEROM: Naomi van Lambalgen, Randy Morren

WOUDENBERG: David van Heusden, Jorn Heimensen

ZWARTEBROEK: Joran van de Glind

VMBO Kaderberoepsgerichte leerweg

ACHTERVELD: Demian van Donselaar, Femke Joosten, Jeroen Ossendrijver, Larissa Voskuilen, Maartje van Ommen

AMERSFOORT: Nora van Oort

BARNEVELD: Alina Vandepitte, Annelin Liebers, Brent Kamphorst, Daan Meijer, Debora Pul, Denise Vlasman, Dennis Wolfert, Dilan Bektas, Gido van de Kraats, Irem Kazanci, Jessica Blotenburg, Joëlle Breugem, Julian Nes, Justin van den Brink, Lola van den Bos, Marissa Groeneveld, Nathalie L' Amie, Nazli Çelebi, Niels Vos, Romée Huijbregts, Rosaley van Oers, Sara Aaloul, Sven Berkhof, Talisha Foort

BENNEKOM: Rosalyn van der Hoek

EDE: Annelien Slemmer, Dylan Kuipers, Gerrit Hoogenraad, Lyonne Jacobsen, Melwin Mastenbroek, Thijmen Laban

EDERVEEN: Luc van den Brink, Nina Groters

HARSKAMP: Delano den Braber, Lars Blankespoor, Sam Maree, Tamara van den Berg

KOOTWIJKERBROEK: Bram van den Brink, Gerbrig Dijkhuizen, Robin Mouw

LUNTEREN: Brian Versteeg, Else Janssen, Joelle Hardeman, Louis van Harn, Sophie Busser, Tim de Bruin

NIJKERK: Bianca van Middendorp

OTTERLO: Sara Huisman

OVERBERG: Pjotr Dibbet

PUTTEN: Bart Boeve, Nemo van Kerssen, Ramon Jansen

RENSWOUDE: Esmee ter Maaten, Linda van Leeuwen, Lucca Gravendeel

RHENEN: Gerco van Laar

SCHERPENZEEL: Danique Leijenhorst, Naomi Martens, Nicky Berkhof

STROE: Jacoline Bos, Maurice Schut, Stephan van Maanen

TERSCHUUR: Sam Bouw

VEENENDAAL: Luc Arkema

VOORTHUIZEN: Anouk Visser, Arent van Lambalgen, Gisanne Kasse, Guy Mutsaers, Laurens Broekhuizen, Richard Spreij, Robin Geurtsen, Rowan Zwart, Sabine Davelaar, Sophie van Uffelen

WEKEROM: Robin Hooijer

WOUDENBERG: Caithlyn van Baaren, Derrel van Dijk, Erwin Pul, Joyce den Reijer, Thomas Naaktgeboren

ZWARTEBROEK: Daan van de Pol, Mike van de Kleut

VMBO Theoretische leerweg

EDE: Joas van de Beek, Laurens Branderhorst

LUNTEREN: Dianne van den Berg, Emma van Wolfswinkel

MAARSBERGEN: Kees Legemaat